Upíri existujú. Hlavné takí, ktorí vám cucajú energiu

To, s akými ľuďmi ste v kontakte ovplyvňuje vaše zdravie a psychickú pohodu. Ak sa ale náhle cítite zle, unavene alebo sa vám prestalo dariť, môže za to niekto z vášho okolia. Možno ste stretli emocionálneho, či energetického upíra.

Ak sa vám zdá, že po stretnutiach s rôznymi ľuďmi nevládzete, ste vyčerpaná, bolí vás hlava či žalúdok, môže za to človek, s ktorým ste boli. Ak si myslíte, že energiu vám môže odoberať len človek, ktorý vám je nesympatický, mýlite sa. Môže to byť aj osoba, ktorá je príjemná a milá. K základným znakom upírov patrí, že si vyžadujú neustálu pozornosť okolia, nútia vás byť v strehu a tým vydávať energiu. Môžu to byť naši známi, kolegovia, rodinní príslušníci, kamaráti, skrátka hocikto.

Pýtate sa, prečo si vybral práve vás? Pretože máte dobré srdce, v živote pokoj a šťastie. Veľa ľudí vám to závidí a práve vtedy si nestabilný človek upír vyberie vás. Neuvedomujú si ale,  akú psychickú skazu na vás páchajú.

Skupín osobností, ktorí vám berú energiu je niekoľko. Patria medzi ne hlavne nespoločenské typy, ľudia bez záujmov, fyzicky zakomplexovaní ľudia, závistlivé osoby, ľudia, ktorí dychtia za peniazmi, vnútorne nevyrovnaní ľudia, osoby, ktoré nepoznajú zmysel pre humor, narcistické typy, jedinci, ktorí nemajú sny, ale aj ľudia, ktorým chýba láska.

To, akými ľuďmi sa obklopíte, pôsobí na vašu psychiku. Preto, ak máte pocit, že poznáte osobu,  pri ktorej strácate silu, chuť žiť a výdrž, musíte sa čím skôr ochrániť. Bývajú to ľudia, ktorí vám závidia, neprajú dobre, alebo od vás čakajú, že budete počúvať ich náreky, frfľanie a nespokojnosť, prídu si vyžiadať radu, ale čokoľvek im poviete odbijú protinámietkou. Vy im ale musíte povedať, že síce si ich radi vypočujete, ale nemôžete urobiť nič. Po viacerých odmietnutiach vás prestane kontaktovať.

Ako sa chrániť

– Ľuďom, ktorí z vás vyciciavajú energiu, sa snažte vyhýbať, obmedzte kontakty na minimum,  nepustite ich do svojho života – to jediné pomáha najlepšie

– Ak sa nedá vyhnúť kontaktu s danou osobou, zostaňte pokojné a snažte sa ho nevnímať ale skutočne s ním trávte čo najmenej času

– Postavte pred seba pomyselnú stenu – predstavte si, že stojíte za ňou

– v mysli si predstavte, že máte na sebe zrkadlo a všetku negatívnu energiu od seba odrážate

– Zľahčujte situáciu smiechom, nebojte sa povedať dôrazné nie

– Na stretnutie si oblečte niečo žlté – údajne túto farbu neznášajú.

Ak veríte na silu prírodných kameňov môžete si kúpiť prehnit, labradorit, lapis lazuli, acháty, rozmarný jaspis, jaspis Kambaba, bastnäsit, dúhový fluorit, ametyst alebo ametrín. Tieto všetky by mali ochraňovať vašu auru.

Uvedomte si, že vaša energia je pre vás dôležitá, lebo potrebujete pracovať, chcete sa baviť, venovať sa svojím koníčkom či priateľom. Preto by ste mali pracovať na tom, aby vo vašom okolí neboli ľudia, ktorí vám neprajú a hlavne uberajú silu.

Ali

Foto: weheartit.com

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu