ARMIN VAN BUUREN, TIESTO, HARDWELL, DIMITRI VEGAS & LIKE MIKE, CARL COX, CHARLOTTE DE WITTE, ADAM BEYER a mnoho ďalších!

28. Jún – 1. Júl 2023 Zamárdi, Maďarsko 

4-dňový festivalový lístok od 249 €,  3-dňový festivalový lístok od 215 EUR: Vstupenky k dispozícii na www.balatonsound.com/sk

Cena vstupeniek sa zvyšuje 9. júna o 23:00! 

Iba do 9. júna si môžete kúpiť vstupenky za aktuálnu cenu a zaistiť si tak účasť na festivale Balaton Sound, ktorý sa nezadržateľne blíži a spolu s ním vystúpenia umelcov ako Armin Va Buuren, Tiesto, Hardwell, Dimitri Vegas & Like Mike, Carl Cox, Charlotte de Witte, Tiësto, Adam Beyer, ANNA a ďalších, ktorí sú súčasťou hviezdneho line upu. Vydanie Balaton Soundu pre rok 2023 bude obsahovať rôznorodejší line up, ktorý predstaví širokú škálu elektronickej hudby a prinesie tie najlepšie mená z každého žánru na slnečné brehy jazera Balaton v Maďarsku.

V roku 2023 bude hlavné pódium naďalej hostiť rotáciu EDM DJs vrátane nového headlinera a „krstného otca“ tanečnej hudby Tiësta, ktorý je už desaťročia na čele najlepších svetových DJov.

Fanúšikovia undergroundovej elektronickej hudobnej scény si užijú nabitý program naprieč pódiami, vrátane BmyLake, kde sa predstaví od 90 rokov nepasovaný kráľ elektronickej hudby Carl Cox, ktorý prinesie svoje legendárne umenie mixu spolu s č. 1 DJ Mag  pre rok 2022, Charlotte de Witte. Medzi ďalšie klasické superhviezdy tohto žánru patria Joseph Capriati, kyjevské DJské duo Artbat, hviezda DJ Mag Top 100 Adam Beyer a brazílska tanečná kráľovná ANNA.

Nový stage Dreher Soundclash bude obsahovať špeciálne denné vystúpenia po skončení umelcov na hlavnom stagy, čím sprostredkuje ešte intenzívnejší rave zážitok, na ktorom sa budú podieľať značky ako Claptonov Masquerade, Q-dance, Rave Culture a Next Level..

Balaton Sound vám ponúkne aj bezkonkurenčný VIP zážitok vďaka rôznym eventom. Las Vegas Casino Events VIP s jedinečným výhľadom na Heineken Main Stage, exkluzívne párty s prekvapeniami a rôznymi show, bottle servis a mnohé iné. VIP priestor Lost in Jungle ponúkne exotický dizajn džungle, tento sa nachádza hneď vedľa B Stage s vlastnou vyhliadkovou terasou. VIP Sunset Beach očarí lehátkami s baldachýnom, bielymi pohovkami, kokteilovým barom, bezplatnými uterákmi a thajskou masážou. Každý kút VIP priestorov je plný prekvapení, ktoré na vás čakajú. 

Celý lineup A-Z

Adam Beyer

Agents of Time

Alle Farben

Amémé

Anfisa Letyago

ANNA

Argy

Artbat

AXMO

Armin Van Buuren

Blasterjaxx
Carl Cox

Cera Khin

Charlie Sparks

Charlotte de Witte

Claptone

Clara Cuvé

Coeus

Dimension DJ set

Dimitri Vegas & Like Mike

Don Diablo
Dubfire

Dubvision

Enrico Sangiuliano

Ferreck Dawn

Fred Lenix

Giolì & Assia live

Goodboys

Hardwell

Indira Paganotto

Joel Corry

Joris Voorn

Joseph Capriati

Justus

KSHMR

Kungs

Layla Benitez

Ofenbach

Matroda

Olly James

Pan-Pot

Parfait

Philipp Straub

Ran-D

Rebelion

Regard

Riton

Sam Paganini

Satori live

Sébastien Léger
Sefa

Sound Rush

Sub Zero Project 

Sullivan King

Tchami

Tiësto

Tinlicker live

TNT

Regard

W&W

Will Sparks

Villain

Vini Vici

Yves V

Ceny lístkov do 9. júna 23:00:

4-dňový lístok od 249 €, ponuka VIP 399 €

3-dňový lístok od 215 €, ponuka VIP 340 €

Denné vstupenky od 85 €, ponuka VIP 175 €

Balaton Sound 2023 sa bude konať pri jazere Balaton v Maďarsku od 28. júna do 1. júla. Pre viac informácií navštívte www.balatonsound.com/sk

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu