Detský sprej na opaľovanie Sensitive Protect s veľmi vysokou ochranou SPF 50+ s pumpičkou

UV žiarenie je hlavnou príčinou poškodenia pokožky vplyvom slnečného žiarenia, ale tiež vysokoenergetické viditeľné svetlo (HEVIS) vedie k tvorbe voľných radikálov, ktoré ešte viac zaťažujú pokožku.

Eucerin Detské mlieko na opaľovanie Sensitive Protect s veľmi vysokou ochranou SPF 50+ je detské opaľovacie mlieko, ktoré upokojuje a chráni citlivú detskú pokožku pred spálením a znižuje riziko dlhodobého poškodenia kože vplyvom slnečného žiarenia. Technológia Advanced Spectral Technology kombinuje širokospektrálne a fotostabilné UVA/UVB filtre poskytujúce veľmi vysoký stupeň ochrany pred UV žiarením s licochalconom A pre neutralizáciu voľných radikálov vyvolaných UVA žiarením a vysokoenergetickým viditeľným svetlom (HEVIS).

Toto opaľovacie mlieko obsahuje tiež kyselinu glycyrrhetinovú, ktorá podporuje koži vlastné mechanizmy reparácie DNA. Bez parfemácie, extra vodeodolné, obsahuje tiež technológiu „Proti škvrnám po vypraní“*.

Pre prípravok Eucerin Detský sprej na opaľovanie Sensitive Protect s veľmi vysokou ochranou SPF 50+ bolo klinicky i dermatologicky preukázané, že je vhodný pre citlivú detskú pokožku, vrátane pokožky s atopickou dermatitídou. Možné použiť u detí od troch rokov.

* Škvrny od opaľovacích krémov sú po vypraní menej viditeľné.

300 ml s pumpičkou

foto: Eucerin

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu