Pred dvomi rokmi si komédiu Špindl pozrelo v Českej republike a na Slovensku dohromady takmer 400 000 divákov s diváčok. Medzi sviatkami sa v kinách môžete tešiť na voľné pokračovanie, ktoré predstaví celkom nové postavy – užijú si ho teda naozaj všetci milovníci a milovníčky filmovej zábavy. Špindl 2 hľadajte vo vybraných kinách v exkluzívnych predpremiérach od 26. decembra.

Silvia je úspešná lekárka a verí, že konečne našla recept aj na šťastný vzťah. Renáta je manželka známeho spisovateľa, vo svojich kruhoch dodáva ďalším ženám odvahu a silu k lepšiemu životu, ale v jej vlastnom živote jeden osudový prvok chýba. Herečka a tanečnica Eliška stojí na začiatku dobre rozbehnutej kariéry, ale komplikuje sa jej vzťah s priateľom – muzikantom. A chlapi z horskej služby sú vždy pripravení pomôcť. Kde inde by sa mohli všetky príbehy stretnúť, pretnúť a vyriešiť, ako v zasneženom Špindli?

„Nikdy som nemal ambíciu divákov strašiť, desiť či nútiť do plaču. To si ľudia, myslím, dostatočne užijú vo svojich životoch. Humor zjemňuje ostré hrany nášho pobytu na tejto planéte a pokúša sa ten pobyt zaobaliť vo niečoho, čo aspoň trochu stojí za to,“ vysvetľuje svoje zámery pri filmovom návrate do českých hôr režisér Radek Balaš a dodáva, že na nakrúcanie spomína rád aj vďaka práci so sústredenými hercami a vysoko profesionálnym štábom.

V hereckom obsadení figuruje viacero známych tvárí. Herečku Kairu Kateřinu Hrachovcovú pozná publikum z mnohých filmových rozprávok, Hana Vagnerová patrí medzi najobsadzovanejšie české herecké hviezdy súčasnosti a ich mužské protipóly stvárňujú Radim Fiala či Filip Blažek, obaja s množstvom skúseností z filmovej i seriálovej tvorby. V menších úlohách sa predstaví viacero ďalších obľúbených českých hercov či komikov. V sérii predpremiér prináša Špindl 2 do kín distribučná spoločnosť Continental film.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu