Výber plaviek nie je vždy jednoduchou záležitosťou. Určite sa vám už stalo, že ste si našli perfektný model, ktorý sa vám páčil farebným prevedením, ale strih vám vyhovoval. Slovenská značka plaviek Bikinies tento problém nepozná. Natália Frgelcová, ktorá je zakladateľkou značky, vyhovie každej zákazníčke. Jej dizajnérsky talent sa nezaprie a aj v novej letnej kolekcii nájdete dokonalé kúsky.

Čím si sa inšpirovala pri novej kolekcií?

Ja som osobne človek, ktorý vidí inšpiráciu všade okolo seba myslím si, že veľakrát stačí otvoriť len oči a poobzerať sa. Milujem farby, čo si myslím, že je aj na Bikinies vidieť – leto je samo o sebe veselé plné farieb, slnka, radosti a verím v to, že sa mi to podarilo zachytiť aj v každej jednej kolekcii, ktoré Bikinies zatiaľ malo.

Čím je nová kolekcia odlišná od predošlej?

Chcem, aby každá kolekcia bola odlišná, no niektoré kúsky sa snažím vždy o niečo zlepšiť. Milujem ten pocit, keď máme u zákazničiek obľúbený strih a ten ešte dokážem nejako vyšperkovať, aby bol ešte lepší. Pri každom strihu, ktorý vymyslím sa snažím počúvať ľudí čo majú radi, čo sa im dobré nosí, alebo naopak, čo im chýba. Vždy sa snažím tieto pripomienky zakomponovať do každej kolekcie.

Aké kúsky nájdeme v novej kolekcii?

Bikinies vznikli ako limitované a naozaj jedinečné kúsky, čo chcem, aby stále aj tak zostalo. Preto nemáme 50 strihov a 1000 farieb, ale naozaj pár kúskov, ktoré sú iné a niečím výnimočné. Myslím si, že si vyberie každá žena, či už má rada jednodielne plavky alebo aj celé. Všetky plavočky sa dajú ľubovoľne kombinovať strihovo aj farebne, aby si naozaj každá zákazníčka vyskladala tie svoje podľa predstáv, a my jej ich ušijeme presne na jej miery.

View this post on Instagram

Za mňa proste dokonalosť Bikinies Silvia???

A post shared by Bikinies® (@_bikinies_) on

Nájdeme v novej kolekcii aj nejaké doplnky k plavkám?

Minulý rok sme k Bikinies pridali čipkované prehozy, ktoré boli limitované počtom,  a aj gumičky do vlasov, ktoré ľudia veľmi obľúbili. Mám z toho naozaj obrovskú radosť.

Vyrába sa všetko výlučne na Slovensku?

Celý koncept od začiatku zameriavam na slovenskú výrobu a tak to aj vždy zostane. Podľa mňa máme na Slovensku toľko šikovných ľudí, tak netreba hneď všetko hľadať za hranicami. Všetky strihy si sama navrhujem a spolu s mojou pani krajčírkou sa ich snažíme vyladiť do posledného detailu aby boli tip-top, je to veľmi časovo náročné, ale myslím si, že to stojí za to. Jediná vec, ktorá nepochádza zo Slovenska sú látky, tie objednávam na zákazku priamo z Talianska, kde je fabrika špecializovaná na výrobu patentovanej lycry, ktorá patrí k jednej z najkvalitnejšej na svete. 

https://www.instagram.com/p/CA5vJ5MHr6q/

Dajú sa plavky ľubovoľne kombinovať ?

Áno, všetko si viete presne podľa seba nakombinovať: modely, strihy, farby. Každé plavky sa dajú ešte farebne doladiť ako ramienka, lemy, košíky – všetko môže byť v inej farbe, presne podľa toho ako si ich zákazníčka vyskladá.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu