Doprajte si drobnosti, ktoré vám po náročnom roku prinesú skutočnú úľavu

0
1167

Naša psychická kondícia ovplyvňuje aj tú fyzickú. Aby boli v rovnováhe, treba si dopriať aktivity aj relax. Po náročnom roku si predsa každý zaslúži pár dní oddychu! 

Nepríjemné bolesti chrbta sa už nevyhýbajú ani mladším ročníkom. Raz darmo, mnohí z nás sedia celé dni v nesprávnej polohe a cvičeniam na chrbát sa venuje len málokto. Stuhnutým svalom spraví dobre teplo z hrejivého vankúša, špeciálne formovaného pre chrbát a krčnú chrbticu. Elektrické vyhrievané vankúše a podložky z Tchibo zabezpečia teplo pre chrbát, svaly aj kĺby. S funkciou automatického vypínania sa nemusíte obávať ich prehriatia a preto s nimi môžete pokojne aj zaspať. 

Nefritu sa pripisuje relaxačný a upokojujúci účinok. Tchibo prináša šperky s týmto polodrahokamom  v univerzálnom prevedení, takže ich môžete nosiť k športovému aj elegantnému oblečeniu. 

Výborný relax, najmä pre psychiku, predstavuje meditácia. Teplo a pocit pohodlia navodí korková podložka, ktorú môžete použiť aj na cvičenie a masáž. Korok je nenáročný na údržbu, odolný a príjemný na dotyk. Ten z Tchibo má certifikát FSC, čo znamená, že jeho výroba je v súlade so zásadami udržateľnosti životného prostredia. 

Dokonalé uvoľnenie zavŕšite masážou malými pomôckami s veľkým efektom. Masážna guľôčka poskytne chladivú alebo hrejivú masáž, podľa toho, aká je pre vás najvhodnejšia. Uvoľnite si stuhnuté svalstvo pomalými krúživými pohybmi a doprajte oddych svojmu telu i duši. V Tchibo naozaj vedia, ako relaxovať!

Nenechajte si ujsť ani výhodné výpredaje v Tchibo!

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu