Navštívte na Glashgirl malý módny vesmír a prostredníctvom Eventlandu zistíte kam sa môžete vybrať v Bratislave

0
1688

Objavte, čo sa deje dnes, zajtra, tento týždeň či budúci víkend v Bratislave a nájdite si e-shop, pomocou ktorého sa môžete štýlovo obliekať nielen do práce, na vychádzky či šport, ale i na slávnostné príležitosti.

Nechcú len predávať oblečenie

Lucka spolu s Michalom si pred piatimi rokmi vytvorili módny e-shop Glashgirl (www.glashgirl.sk). Splnili si nielen svoje sny, ale aj najtajnejšie módne priania každej ženy. Cieľom bolo vytvoriť akýsi malý módny vesmír, v ktorom každá žena nájde to, čo potrebuje, bude vnímať a cítiť svoju výnimočnosť, jedinečnosť a svoju krásu.

„Tento módny vesmír sme postupne naplnili rôznymi kúskami oblečenia, topánok a doplnkov, v ktorých sme sa snažili zachytiť rôznorodosť ženského sveta. Chceli sme vytvoriť originálny módny koncept, ktorý bude ženám prinášať stále niečo nové, zaujímavé, niečo, s čím sa stotožní každá z nás,“ hovorí spoluzakladateľka e-shopu a dodáva, že nemajú na mysli len predaj oblečenia. Chcú ženám ukázať, že móda je zábava a vďaka GlashGirl môžu byť každý deň niekým iným –  hravé, zmyselné, zvodné, elegantné alebo vášnivé. GlashGirl vníma ženský svet ako výnimočný a chce ho robiť krajším. „Všetky naše GlashGirls vnímame ako princezné, chceme im poskytovať tú najlepšiu módnu starostlivosť, chceme im byť kamarátkami a chceme, aby vedeli, že sú úžasné, jedinečné.“  Platí to aj o ponuke elegantných dámskych spoločenských šiat. Naozaj si z nej vyberie každá z nás či túži po veľkej robe, alebo hľadá pre seba vhodné šaty do divadla či na rodinnú slávnosť. Aj ostatné oblečenie, ktoré má e-shop v ponuke a sústavne ho dopĺňa módnymi novinkami, by mali klientkam pomáhať byť stále jedinečnou a prirodzene sebavedomou ženou.

Zaujímavé miesta Bratislavy podľa top influencerov Počas týždňa sotva stíhame prácu, školu, domácnosť, ale víkend si chceme užiť s rodinou alebo priateľmi, túžime niečo nové objaviť a zažiť. Spoľahlivú odpoveď na otázky kam do mesta, kam cez víkend, kam s deťmi, kam za zábavou určite dá aplikácia Eventland. V spolupráci s top influencermi prináša aktuálne tipy kam sa vybrať v Bratislave, ale i v Berlíne, Prahe, Viedni, Budapešti, Dubaji, Krakove, Miláne, Paríži, Ríme, Štokholme či vo Vysokých Tatrách. Hľadá a upozorňuje na skryté drahokamy v mestách po celom svete, udalosti, na ktorých by ste sa chceli zúčastniť, chute, ktoré musíte objaviť, najlepšie bežecké trasy, miestne trhy, krásne výhľady a oveľa viac. Zatúžite ich navštíviť spolu s najznámejšími influencermi. Aplikácia každý deň ponúka nové aktuálne tipy, kam ísť, čo vidieť a čo robiť! Napríklad, ak by ste potrebovali tip kam sa vybrať v Bratislave, alebo by ste chceli pozvať priateľku na skutočne dobrú zmrzlinu, stačí sa pozrieť na www.eventland.eu a po chvíľke máte prehľad o všetkých miestach, kde sa dá v Bratislave pochutnať si na vynikajúcej zmrzline. Rovnako sa dozviete o programoch divadiel, kín, výstavách v galériách, kde sa dá príjemne posedieť, kam ísť na kávičku či s priateľmi na pivo. Okrem toho môžete na aplikáciu Eventland a webovú stránku pridať aj svoje podujatie, tipy na dobré obchody a reštaurácie, ktoré ste vyskúšali alebo na zaujímavé miesto, ktoré odporúčate navštíviť nielen Bratislavčanom, ale i návštevníkom mesta.

foto: glashgirl.sk

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu