Dostupné smartfóny Galaxy S20 FE so špičkovými funkciami sú oddnes v Slovenskej republike v predaji

0
816

Spoločnosť Samsung dnes začína predaj svojej vlajkovej lode –  prináša ponuku najnovších smartfónov Galaxy S20 FE. Novinka ponúka to najlepšie z radu Galaxy S20, napríklad vynikajúci displej, fotoaparát s umelou inteligenciou, vyspelý procesor alebo batériu s výdržou na celý deň. Pestrofarebný, výkonný a cenovo dostupný model, ktorý je súčasťou S20 family, bude dostupný hneď v šiestich farebných variantoch.

Dostupnosť novinky v SR:

Model Galaxy S20 FE s vnútornou pamäťou 128 GB je dostupný vo všetkých šiestich farbách   modrej, červenej, fialovej, oranžovej, bielej a zelenej za odporúčanú maloobchodnú cenu 649 €.

Robte všetko, čo vás baví. bez starostí

Samsung vybavil svoju vlajkovú loď Galaxy S20 FE vyspelým procesorom a batériou, ktorá vydrží celý deň prevádzky vďaka kapacite 4 500 mAh. Sledovanie akéhokoľvek obsahu bude plynulé vďaka obnovovacej frekvencii 120 Hz ktorú podporuje špičkový displeji Infinity-O Super AMOLED s uhlopriečkou 6,5 palca. Náruživých hráčov zase poteší  prístup k službe Xbox Game Pass Ultimate.

Ukážte svoje najlepšie ja

Galaxy S20 FE ponúka fotoaparát profesionálnych kvalít a k nemu ešte predný model pre selfies s rozlíšením 32 MPix a špičkovou technológiou tetra-binning. Smartfón je vybavený niekoľkými veľkými snímačmi a dokáže automaticky spracovávať viacnásobnej expozície, čo znamená ostré zábery plné farieb za každých svetelných podmienok.

foto: Samsung

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu