Zamiluj sa do každej minúty svojho života. Je tu magický rok 2020! POZOR: EXKLUZÍVNA SÚŤAŽ pre Teba!!

0
1491

Predstavte si, že ste sa “Strojom času” presunuli do budúcnosti: Rok 2020 je za Vami. A bol úplne iný, ako tie predtým!
 
Dokonca predčil Vaše očakávania. Usmievate sa. Ste so sebou a s tým, ako plynul spokojní. Pretože bol pre Vás jednoducho bravúrny! Skvelý pocit, však? Kde ste sa videli? Čo ste počuli? Ako ste sa pri tejto predstave cítili? Čo ste dosiahli?
 
Jedna vec je v našich ľudských životoch naozaj skvelá. Vlastne “Stroj času” ani nepotrebujeme. Na svojich cieľoch a túžbach vieme zapracovať sami. 
 
Ako hovorí Andy Winson, mentor v oblasti ľudského potenciálu a prosperity: “Kombinácia správne nastaveného myslenia a vhodnej akcie je kľúčom k úspechu.”

Kedy naposledy ste ráno vyskočili z postele s úžasným pocitom, čo vám nový deň prinesie?
Takéto dni totiž môžeme zažívať pravidelne. Prestaňme čakať na to, že nám padnú z neba, a staňme sa konečne MY tým impulzom, ktorý ich bude priťahovať.
 
Už tisícky ľudí prešli cielenou transformáciou svojho života a žijú si svoje sny. V reálnom živote. Nielen vo sne. :). Zmenu v ich živote  im pomohol naštartovať práve jeden z najuznávanejších trénerov v osobnostnom rozvoji – Andy Winson. V čom tkvie to tajomstvo, že uspeli? “Stačí sa riadiť tými správnymi princípmi a stratégiami. Stačí do svojho života zakomponovať návyky a rituály, ktoré nás podržia aj v tých najťažších časoch a už nikdy sa nevrátime do starých koľají,” prezrádza Andy. 
 
Čo je to, čo urobí pre Vás rok 2020 ten NAJ? Je to dosiahnutie niečoho materiálneho? Zbavenie sa dlhov? Zlepšenie vášho zdravia? Vzťahov? Zvládanie stresu a emócií?

Vytvoriť najlepší rok vlastného života je o posunutí sa ďalej. O zvýšení svojich vlastných štandardov. O zvýšení svojej vlastnej energie a vnútornej sily. Energia je ako magnet, ktorý priťahuje, ale aj odpudzuje.
Nie je poslaním každého človeka byť multimilionárom, ani vrcholovým športovcom. Úlohou každého človeka je naplniť jeho vlastné poslanie. A tým je, aby bol ŠŤASTNÝ!
 
A keďže si Vás, našich čitateľov nesmierne vážime, pripravili sme si spoločne s Andym Winsonom – súťaž o niečo skutočne hodnotné!
 
Už 18.1 sa bude v Bratislave konať transformačný tréning a nakopávač energie do roku 2020 – www.najlepsirokmojhoživota.
 
A teraz tá skvelá správa: Vy môžete byť pri tom! 
Ako to na takom tréningu vyzerá: Pozrite si krátky zostrih a nabite sa energiou už z obrazu :).

zdroj: YouTube.com / archív A.W.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu