Dresscode spodnej bielizne

Existuje! Pozor na bielizňové faux pas!

To, ako sa obliekame pod šatami má svoje tajné normy. Pravidlá nosenia spodnej bielizne často zanedbávame. Pri zlom výbere, snaha o luxusný look vyznie lacno a nevkusne.

So spodnou bielizňou má skúsenosti každá. Nosíme ju svojim spôsobom, ktorý máme rady. Nie všetky spôsoby sú správne a robíme chyby. Drobné chybičky krásy môžu byť veľkým faux pas pri celkovom outfite. Zostaňte verná ženskej elegancii. Pozrite sa spolu s nami na pravidlá a dresscode spodného prádla!

O SPRÁVNEJ VEĽKOSTI ANI HOVORIŤ NEMUSÍME

Prosím vás, vieme že chcete mať väčšie prsia, no o číslo vačšou podprsenkou to neriešte. Spôsobí to úplny opak. Podprsenka zviditeľní práve to, že do nej nemáte čo dať. Ak si chcete svoje ženské dary obdarovať ešte viac, zvoľte radšej kvalitnú push-upku. Tá zvýrazní poprsie bez zbytočných nedokonalostí krásy. Vyzvidhne, čo má a zakryje komplexy. Aj opačný prípad nie je bohviečo. Prsia, ktoré prečnievajú spod spodného prádla, sexi nevyzerajú. Toho sa rozhodne vyvarujte. Nechcete predsa vyzerať, že tú svoju nosíte ešte od vývinu.

RAMIENKA? NECH ICH NIKTO NEVIDÍ!

Ak dnes nosíte tielko s odhalenými pleciami, či šaty, nevyzerá najlepšie, keď spod nich vykúkajú ramienka z podprsenky. Silikónové? Rozhodne NIE! Dnes už nie je problém nájst podprsenku bez ramienok, ktorá padne dokonale bez toho, aby zliezala a vy by ste sa cítili nekomfortne. Toto je tá správna cesta.

NECH JE VAŠIM TAJOMSTVOM A NIKTO INÝ JU NEVIDÍ

Áno vieme, že by ste sa rady pochválili novou čipkovanou, ktorú máte pod šatami. Áno, je krásna a sexi. Tým, že ju vystavíte na obdiv celému svetu budete pôsobiť vulgárne a bez obdivu.

MUSÍ BYŤ Z ČOHO VYBERAŤ

Po ruke by ste mali mať bielu, čiernu, telovú – to je must have! Nie je zlé, ak sa nájde aj červená, alebo iná farebná. Vieme prečo …

…pozor na bielu blúzku v pracovnom outfite…

Pod bielu blúzku, či pod biele tričká, tielka a šaty – pravou voľbou biela nie je. Tu sa nosí telová. Biela je v tomto prípade až príliš výrazná a vykúka pod priesvitnou bielou farbou. Telová podprsenka splynie s telom a prsiami jemnej ženy.

Nielen pracovný, plesový, ale aj spodný je tu medzi nami! Dresscode spodnej bielizne. Má svoje pravidlá, ktoré nezanedbávajte. Vyhnite sa malému veľkému spodnému faux pas!

Redaktorka: Monika Pekarovičová

Foto: tumblr.com

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu