Dym a Vianoce nejdú dokopy! Tento tip na darček oceníte

0
768

Ženy majú rady, keď sa Vianoce vydaria. Preto počas adventu upratujú, čistia, leštia, dekorujú, pečú. Pre svojich blízkych vytvárajú v domovoch dokonalú vianočnú atmosféru a tešia sa, keď všetko stihnú včas a s excelentným výsledkom.

Nepokazte to!

Dymiaca cigareta však dokáže pokaziť aj ten najkrajší vianočný okamih. Dymom zaváňajúce oblečenie, či čakanie na niekoho, kto si ešte pred štedrovečernou hostinou potrebuje odskočiť na minútku na balkón dokáže vytočiť aj tú najmierumilovnejšiu žienku. Nehovoriac o tom, že na zdraví najbližších ženám naozaj úprimne záleží. 

Zmena už tieto Vianoce

Prejdite od slov k činom a popchnite fajčiara vo svojom okolí k rozhodnutiu, ktoré ocení aj pri novoročných predsavzatiach. Ukážte svojmu mužovi, otcovi, svokrovi či kamarátovi, že to ide aj inak. Fajčeniu klasickej cigarety niekedy nedokážu odolať ani ženy – darujte aj svojej  sestre, mame či kamarátke prekvapenie, ktoré jej umožní vyhnúť sa tomuto dymiacemu zlozvyku.

Alternatívne

Možno ste už o tom počuli aj vy – modernou alternatívou dymiacej cigarety sú nikotínové vrecúška VELO. Obsahujú síce nikotín, ktorý je návykovou látkou, sú však BEZ TABAKU, ktorý by pri aplikácii horel a spaľoval sa, takže pre užívateľa nikotínových produktov predstavujú potenciálne menšie zdravotné riziko. Práve vďaka absencii horenia a spaľovania tabaku majú VELO o 99 % menej škodlivých látok než horiace a dymiace cigarety. Biele nikotínové vrecúška navyše nefarbia zuby. Ich aplikácia je jednoduchá a pohodlná – nikotínové vrecúško VELO sa vkladá pod hornú peru, kde sa z neho nikotín uvoľňuje postupne cez sliznicu ústnej dutiny. Nežuje sa. Po maximálne 30 minútach sa použité vrecúško vyberie z úst a pekne vloží pod horné viečko škatuľky, aby sa nepovaľovalo kade-tade. Takže vysýpanie a umývanie popolníka je minulosťou!

Kdekoľvek

Keďže sa užitie nikotínových vrecúšok VELO nespája s obťažujúcim dymom a zápachom, ich aplikácia je možná prakticky kdekoľvek a kedykoľvek – aj uprostred obývačky, pri sledovaní vianočného trháka, bez nutnosti ísť na pár minút vetcho oblečení do treskúcej zimy na balkón, v aute na ceste za rodinou, na chate aj na lyžovačke bez potreby vyzliekať si v mraze rukavice. 

Až na 10 spôsobov

Mix rôznych balení nikotínových vrecúšok VELO je tip na darček pre blízkeho – fajčiara, ktorému môžete štýlovo naznačiť, že existuje aj moderná a potenciálne menej škodlivá alternatíva horiacej cigarety. Až 10 rôznych variantov nikotínových vrecúšok VELO v rozličných príchutiach, s odlišnou intenzitou nikotínu a 3x aj ako VELO MINI kúpite aj na poslednú chvíľu na čerpacích staniciach, v trafikách a obchodoch s tabakovými výrobkami.OMC VELO: 4 €.

Sú určené výlučne pre dospelých užívateľov nikotínových produktov!

Facebook VELO SK

www.govelo.sk

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu