Ešte viac vyživené vlasy

0
1368

Schauma NATURE MOMENTS HAIR SMOOTHIE

Objavte nové produkty Schauma NATURE MOMENTS HAIR SMOOTHIE TUBE TREATMENTS, inšpirované zdravými a vyváženými smoothie bowls. Zloženie produktov obsahuje kombináciu výťažkov, ktoré poskytujú bohatú starostlivosť o zdravé vlasy každý deň. Vyberte si svoju obľúbenú ovocnú zmes a užite si pocit silných vlasov! Produkty HAIR SMOOTHIE TUBE TREATMENTS fungujú na praktickej báze 3v1. Ich zloženie je vegánske, bez silikónov a parabénov, čo zaisťuje prirodzene zdravé vlasy.

FEEDYOURHAIR


Rad Schauma HAIR SMOOTHIE obsahuje živiny, ktoré sú dôležité aj pre vaše telo. Produkty NATURE MOMENTS HAIR SMOOTHIE TUBE TREATMENTS fungujú ako 3v1. Jeden prípravok tak obsahuje kondicionér, vlasovú masku a zaistí tiež následnú bezoplachovú starostlivosť vhodnú pre akýkoľvek typ vlasov. Výťažky z ovocia, mandľového mlieka alebo ovsených vločiek, ktoré sú obsiahnuté v produktoch, vám poskytujú komplexnú, efektívnu a jednoduchú starostlivosť, vďaka ktorej dosiahnete prirodzenú krásu a zdravie vlasov.

Nové prípravky obsahujú tiež hydratačné zložky. Variant s príchuťou jahody, banánu a chia semienok je vhodný pre zničené vlasy, zatiaľ čo variant s plodmi acai, mandľovým mliekom a ovsenými vločkami je ideálnou voľbou pre veľmi suché a namáhané vlasy. Nové produkty sú vegánske a neobsahujú žiadne silikóny ani parabény, vyživujú vlasy a dodávajú im prirodzený lesk a jemnosť.

CREATEYOURSTYLE


Pre zákazníkov značky Schauma sa stáva stále dôležitejším kritériom to, že ich ošetrujúce výrobky zapadajú do ich ekologického a vegánskeho životného štýlu. To je tiež jedným z dôvodov, prečo Schauma zastáva ekologickejšie a udržateľnejšie postavenie voči svojim produktom. Nový rad Schauma NATURE MOMENTS je preto prírodný a šetrný k životnému prostrediu. Rozmaznávajte sa starostlivosťou o svoje vlasy a buďte zároveň ekologicky zodpovedný. #SCHAUMA #SCHWARZKOPF

Schauma Nature Moments HAIR SMOOTHIE REPAIR, 200ml, odporúčaná cena: 3,59 €
Intenzívna regenerácia pre zničené vlasy.

Schauma Nature Moments HAIR SMOOTHIE NUTRITIONAL CARE, 200ml, odporúčaná cena: 3,59 €
Intenzívna výživa pre veľmi suché a namáhané vlasy.

Produkty NATURE MOMENTS HAIR SMOOTHIE TUBE TREATMENTS od značky Schauma budú dostupné na predajných pultoch drogérií od marca 2020.

foto: Dollarphotoclub.com

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu