Nebojte sa padania vlasov, odpoveďou je GENESIS

0
1229

Vlasová značka Kérastase uvádza na trh novinku v oblasti vlasovej starostlivosti. Rad GENESIS je inšpirovaný nebojácnou a sebavedomou ženou, ktorá každý problém rieši efektívne a pragmaticky.
Padanie, lámanie alebo oslabenie vlasov je stav, ktorý trápi až 88 % žien na celom svete. Podľa odborníkov, ktorých si Kérastase prizval k riešeniu tohto problému, však nemusí ísť o stav trvalý. Naopak, vďaka komplexnému a cielenému prístupu je možné vrátiť vlasom ich zdravie a kvalitu späť. Inými slovami, never be affraid of falling. „Prvýkrát v histórii sa značka Kérastase spojila s kľúčovými odborníkmi na dermatológiu, výživu a vlasovú starostlivosť, ktorí sa rozhodli pristúpiť k riešeniu problému padania vlasov komplexne. Spoločne vyvinuli ucelený program pre všetky typy vlasov a príčiny ich vypadávania. Sme hrdí na to, že nový rad Genesis, ktorý posilňuje vlasy a minimalizuje ich padanie je už dostupný aj pre našich českých a slovenských zákazníkov,“ hovorí Lucie Hartová, ktorá pôsobí́ v spoločnosti L ́Oréal ako Brand Activation Manager pre značku Kérastase.
Medzi najčastejšie príčiny padania vlasov patria stres, nevyvážená strava, životospráva či hormonálne zmeny. K padaniu vlasov však môže dochádzať aj v dôsledku ich oslabenia a zvýšenej lámavosti, spôsobenými mechanickým alebo tepelným poškodením.
Rad Genesis bol preto vytvorený s vysokým dôrazom na efektivitu a kvalitu ingrediencií, ktoré cielia priamo na pôvod oslabenia vlasov. Kmeňové bunky plesnivca alpského pomáhajú vlasom udržať si hydratáciu a súčasne fungujú ako antioxidant. Obsah aminexilu podporuje rast a pevnosť vlasov a koreň zázvoru pôsobí proti vonkajším agresívnym faktorom, ktorým vlasy čelia.
„Rad Genesis je určený pre ženy v každom veku a pomáha vlasom vzdorovať každodenným agresorom ako sú tepelná úprava a styling, znečistené ovzdušie, stres, nevyvážená strava. Jednotlivé prípravky v 4 krokoch postupne vlasy čistia, obnovujú, chránia a posilňujú. Preto ich môžete používať vždy, keď sa problém s oslabením vlasov vyskytne, alebo ako preventívnu kúru. Vďaka Genesis sa tak padania vlasov nemusia báť, pretože majú k dispozícii starostlivosť, ktorá im tento problém pomôže efektívne riešiť,“ vysvetľuje education manager značky Kérastase Lucie Kacafírková.
Medzi prvými si účinky radu Kérastase GENESIS vyskúšala ambasádorka Kérastase klubu Karolína Chomisteková. „Rad Genesis pre mňa predstavuje starostlivosť, vďaka ktorej sú moje vlasy silné a pritom ľahké. Pomáha proti padaniu vlasov, na ktoré počas roka pravidelne trpím vďaka častým úpravám počas fotenia, cestovanie a stresu z práce. Zároveň je veľmi šetrná k pokožke hlavy, takže ma netrápi svrbenie. Teším sa tiež na špeciálne regeneračné boost, procedúru, ktoré je dostupná v salónoch Kérastase, “ hovorí krásna blogerka a influencerka.

Genesis ponúka niekoľko možností, ako si zostaviť domácu posilňujúcu rutinu vyhovujúcu vašim vlasom a životnému štýlu. Unikátne riešenie je vhodné pre jemné aj husté vlasy, ktoré ošetruje v dĺžkach a vyživuje pri korienkoch, no nezaťažuje ich. V kombinácii s exkluzívnou salónnou službou Genesis tak môžete vlasom dopriať regeneračný boost, vďaka ktorému budú odolnejšie, silnejšie a zdravšie. Výsledkom sú vlasy o 65 % silnejšie a menej lámavé, o 49 % hebkejšie na dotyk. Padanie vlasov je zredukované o 84%,

BAIN HYDRA-FORTIFIANT

šampónový kúpeľ pre jemné a mastiace sa vlasy so sklonom k padaniu

Účinne, no šetrne čistí vlasovú pokožku a vlasom poskytuje hydratáciu. Bojuje proti lámavosti a zlepšuje odolnosť vlasu, čím redukuje padanie.

Odporúčaná cena: 23,30 eur

BAIN NUTRI-FORTIFIANT

vyživujúci šampónový kúpeľ pre suché vlasy so sklonom k padaniu

Intenzívne hydratuje, zabraňuje zamotávaniu a na vlákno pôsobí posilňujúcimi účinkami. Vlasom navracia odolnosť a redukuje padanie spôsobené lámavosťou.
Odporúčaná cena: 23,30 eur

FONDANT RENFORÇATEUR

vyživujúci kondicionér pre oslabené vlasy so sklonom k padaniu

Jemným a lámavým vlasom dodáva potrebnú hydratáciu a posilnenie bez zaťažovania. Pomáha predchádzať zamotávaniu. Dopĺňa chýbajúcu textúru a zvyšuje odolnosť.

Odporúčaná cena: 31,30 eur

MASQUE RECONSTITUANT

vyživujúca maska pre suché a oslabené vlasy so sklonom k padaniu

Chráni vlasy pred lámaním, ktoré je príčinou nadmerného padania. Pôsobí na poškodené miesta vlasu a prispieva k jeho rekonštrukcii. Zároveň bojuje s vonkajšími ohrozujúcimi faktormi a navracia vlasom lesk a silu.

Odporúčaná cena: 41 eur

DEFENSE THERMIQUE

termoochrana pre oslabené vlasy so sklonom k padaniu

Chráni vlasy pred poškodením vysokou teplotou vyvíjanou počas stylingu. Navracia im žiarivý lesk a zamatovú hebkosť. Vlasy sú pružné a nezamotávajú sa pri rozčesávaní.
Odporúčaná cena: 30,50 eur

SERUM ANTI-CHUTE FORTIFIANT
sérum pre oslabené vlasy so sklonom k padaniu na každodenné používanie

Obsahuje zložky podporujúce rast a zlepšuje zdravie vlasovej pokožky, čím účinne bojuje proti nadmernému padaniu vlasov. Upokojuje podráždenie a pomáha obnoviť prirodzenú ochrannú bariéru vlasovej pokožky, zároveň zvyšuje odolnosť korienkov.
Odporúčaná cena: 43 eur

AMPOULES CURE FORTIFIANTES ANTI-CHUTE
sérum pre oslabené vlasy so sklonom k padaniu

Extra dávka pomoci v obdobiach nadmerného padania vlasov. Kúra posilňuje korienky a chráni vlasovú pokožku pred vonkajšími agresívnymi faktormi. Aktívne látky podporujú rast.

Odporúčaná cena: 50,20 eur

foto: L’Oréal

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu