GO VEGAN!

Vegánske farby od Paul Mitchell®

Trend odmietajúci živočíšne zložky je nezastaviteľný. Vegánstvo sa stáva životným štýlom mnohých z nás a to z veľa dôvodov – etických, zdravotných i ekologických.

Tento trend sa ale netýka len jedla, ale prechádza všetkými aspektami moderného života, vrátane obliekania a výberu kozmetiky.

Paul Mitchell® od samého začiatku presadzuje zodpovedné využívanie prírodných zdrojov a netestovanie na zvieratách. V čase, keď boli tieto témy ešte nepopulárne, uplatňovali alternatívne testovacie metódy a robia to dodnes.
Rovnako tak sú výrobky Paul Mitchell® z hojnej časti vegánske*. Používanie živočíšnych ingrediencií je z veľkej časti vylúčené – či už hovoríme o šampónoch, stylingovom géle alebo farbách na vlasy.

Vegánstvo teda neznamená, že sa musíte niečoho vzdávať – ani novej farby vlasov.
V sortimente farbiacich a zosvetľovacích produktov Paul Mitchell® je len jeden, ktorý nenesie označenie vegan. Či už túžite po extrémnej zelenej s POP XG ™, po prírodnej zlatej blond s The Color XG® alebo po prelive s The Demi, v salónoch Paul Mitchell® budete ako vegánka šťastná a spokojná.

Vegánske = lepšie. Ale prečo? 

V Paul Mitchell® nepotrebujú žiadne zvieratá, aby ste mali krásne vlasy. Mnoho syntetických prísad je čistejších než živočíšne prísady. Produktoví vývojári spoločnosti Paul Mitchell® sa spoliehajú na syntetické zložky, aj keď sú často drahšie, ako napríklad syntetický včelí vosk v bohatej, trvalej farbe The Color XG®.

* produkty obsahujúce rastlinné zložky z keratínu, ktorý sa vyčesáva z novozélandských oviec ( a nemôžu teda byť označované za vegánske ) sú v radoch Awapuhi Wild Ginger® a Paul Mitchell® Blonde) 

Vegánsky farbiaci sortiment 

The Color XG®: splnia všetky vaše želania

Vyrobené poprednými európskymi odborníkmi na farby prinášajú odtiene The Color XG® ľahko použiteľné permanentné farby na vlasy v perfektnej kombinácii výkonu a spoľahlivosti. Zmes výživných ingrediencií, vrátane bavlníkového a ryžového mlieka – systém ochrany Pure XG – robí vlasy lesklé a zdravé. S intenzívnymi, módnymi červenými farbami, 100% krytím šedín a krásnymi, miešateľným farbami, The Color XG® spĺnia všetky požiadavky zákazníkov.
Vždy predvídateľná, vždy fantasticky krásna.

Color Craft™ – Čo takto farbičku?


Color Craft™ je luxusná farba, ktorá sa skladá z tekutého pigmentu v ôsmich vzájomne miešateľných odtieňoch a ošetrujúcej masky. Prináša neobmedzené použitie v salóne a dokonalú starostlivosť o farbu na doma. Color Craft ™ dáva vlasom nádherný lesk, predlžuje trvanlivosť farby a jej živosť medzi dvoma návštevami salónu.

foto: 

Paul Mitchell®

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu