Hriešna dohoda. 1.časť novej série Hry s diablom

0
307
hriešna dohoda

Hriešna dohoda je 1.diel série Hry s diablom. Klasická romanca hate-to-love, v ktorej Tali narazí na paka – teda na prvý pohľad je to magor, pre ktorého by veru nemohla pracovať. Bolo by to peklo, hoci ani náhodou nevyzerá ako diabol. No niekedy sa osud s nami pekne zahrá…

Hayes Flynn je arogantný blbec, známy najmä pre svoje spôsoby a štýl, akým šíri svoje britské „čaro“ po celom Hollywoode. Má zásadu, že s tou istou ženou nikdy nespí dvakrát. A je to naozaj ten posledný človek, pre ktorého by chcela pracovať, hoci vyzerá tak, že od neho nedokáže žiadna žena odvrátiť pohľad.

Čím viac času s ním trávi, tým ťažšie je ho nenávidieť, pretože pod tým samoľúbym zovňajškom ukrýva srdce, ktoré nechce ukázať. Srdce, ktoré bolo pred desiatimi rokmi vážne zlomené. Časť z nej mu ho chce zahojiť predtým, než definitívne odíde.
Dokáže to však urobiť bez toho, aby si pri tom nezlomila to svoje?

Dobro verzus zlo.
V komiksoch to vždy vyzerá tak jednoducho! Jeden chlapík chce svet zničiť. Druhý ho zas zachrániť. Zloduch má jazvu a k svojej priateľke sa správa surovo. Dobrák má zas sánku, ktorou by dokázal rezať sklo, a s túlavým psom sa na ulici podelí o svoju večeru.
Skutočný život je zložitejší. Zloduch pod zjazveným zovňajškom ukrýva srdce zo zlata. Občas majú obaja peknú sánku a často neviete, do čoho ste sa namočili, kým nie je príliš neskoro.

Hriešna dohoda je moderná sexi romanca, pri ktorej sa budete schuti smiať a dobre zabávať. Tali a Hayes si vás získajú, preniknú vám pod kožu a nasťahujú sa vám do srdca. Do tohto príbehu sa zaľúbite, pretože je očarujúci, svieži, roztomilý.
Práve to žartovanie hlavných postáv je niečo úžasné, neopakovateľné…niečo, čo by sme chceli zažívať aj my so svojimi partnermi. Nebudete sa vedieť odtrhnúť od príbehu, bude to také príjemné čítanie, že vám čas ubehne ako voda.

Elizabeth O´Roark je vo svete mimoriadne obľúbená autorka, ktorá miluje písať o alfa samcoch, o bezchybných hrdinoch…a ženách, ktoré ťahajú za kratší koniec a ktoré ich milujú. No nie je vždy všetko tak ako vyzerá a práve to je na jej knihách príťažlivé a sympatické.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu