Hviezdny koncert plný energie a dojímavých momentov

0
326
hviezdny koncert

Anna Re s kapelou a jej Zborom Spievanie nás baví vás pozývajú na predvianočný Hviezdny koncert, na ktorom zaznejú okrem autorských piesní Anny Re aj známe muzikálové a vianočné melódie. Zastavte sa na chvíľu v predvianočných povinnostiach a doprajte si 18. decembra o 19. hodine v Dome kultúry Lúky na Vigľašskej ulici v bratislavskej Petržalke nevšedný zážitok.

Koncerty Anny Re s jej zborom Spievanie nás baví sú charakteristické nespútanou energiou, strhujúcou dynamikou a pozdvihujúcou atmosférou. Jej autorské piesne s hlbokými textami a posolstvom sa dotýkajú sŕdc a vedú návštevníkov aj k zahĺbeniu sa do seba.Témou Hviezdneho koncertu je jedinečnosť každého z nás, podobne ako sú jedinečné hviezdy na nočnej oblohe.

„Pridajte sa k nám a spolu s nami oslávte túto hudobnú galaxiu, kde každý z nás môže byť hviezdou svojho vlastného hudobného príbehu.” Pozýva na koncert speváčka a zbormajsterka Anna Re.

Dôkazom týchto slov je aj samotný Zbor Spievanie nás baví, konkrétne jeho členky a členovia. Predstavujú skupinu nadšených amatérskych speváčok a spevákov, ktorí sa svojej hudobnej vášni venujú v čase mimo svojich bežných povolaní. Nie sú to profesionáli, avšak sú to ľudia, ktorí sa neboja zdieľať svoj talent a lásku k hudbe s verejnosťou a sú nám inšpiráciou nasledovať svoje sny.

Speváčku Annu Re a jej Zbor Spievanie nás baví bude sprevádzať trojčlenná kapela v zložení profesionálnych hudobníkov Viliam Vitéz – klávesy, Jozef Madola – basgitara a Marián Karšay – bicie.

hviezdny koncert

Nenechajte si ujsť predvianočný Hviezdny koncert, ktorý sa uskutoční už v pondelok 18. decembra 2023 o 19:00 v Dome kultúry Lúky na Vigľašskej 1 v Bratislave -Petržalke. Vstupenky naň sú v predaji v sieti Tootoot.fm. Viac informácií nájdete na www.annare.art.  

Užite si večer plný vášne, ľudskosti a prekvapení. Hudobné tóny sa spájajú s témou jedinečnosti, a každý z vás, či už ste na javisku alebo v publiku, bude hviezdou schopnou zažiariť svojím vlastným spôsobom.

Foto: Anna RE

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu