Deň matiek je obľúbeným sviatkom, kedy vzdávame úctu matkám a materstvu. Na Slovensku sa začal oslavovať po roku 1989. V tento významný deň vyjadrujeme našim maminkám, babičkám a prababičkám lásku a rešpekt. Kytica a čokoláda sú slovenská klasika. Ak chcete však tento rok svoju maminku na Deň matiek naozaj prekvapiť, darujte jej veselé kvetinové produkty od Dedolesa. 

Obrázok, na ktorom je strom, osoba, vonkajšie

Automaticky generovaný popis
Obrázok, na ktorom je stena, osoba, vnútri, žena

Automaticky generovaný popis

Ponožky plné kvetov a prírody 

Počas mája sa už naplno prebúdza príroda a rastú krásne jarné kvety. Ak chcete svoju maminu potešiť originálnym darčekom, darujte jej veselé Dedoles ponožky s prírodnými a kvetinovými motívmi. Veď si predsa zaslúži tie najkrajšie kvety. Môžete pre ňu vybrať ponožky s dizajnom motýľov, viniča, kamiliek, sedmokrások, makov či lienok. Zaručene jej urobia veľkú radosť a naladia ju na jarné obdobie. Kvalitná bavlna zase zabezpečí dokonalé pohodlie jej nôh. 

Obrázok, na ktorom je spodky, doplnok

Automaticky generovaný popis

Spodná bielizeň s veselým nádychom 

Všetky ženy sa chcú v spodnej bielizni cítiť najmä pohodlne. Inak to nie je ani pri matkách, ktoré sú často v jednom kole a majú plné ruky práce v zamestnaní aj doma. Zároveň sa chcú cítiť atraktívne a veselo. Vďaka príjemným nohavičkám Dedoles sa zlepší deň každej mamy. Originálny dizajn jej vykúzli na perách úsmev od ucha k uchu a kvalitná bavlna jej poskytne luxusný pocit na pokožke. 

Obrázok, na ktorom je vnútri, podlaha, osoba, topánky

Automaticky generovaný popis
Obrázok, na ktorom je vnútri, podlaha

Automaticky generovaný popis

Členkové ponožky 

Nemôžete sa rozlúčiť so svojimi obľúbenými ponožkami Dedoles, aj keď sa počasie otepľuje? Existuje skvelé riešeni! Môžete pre svoju maminku vybrať skvelé členkové ponožky s obľúbenými motívmi. Môže tak šíriť veselé a pozitívne vibrácie aj počas teplých mesiacov.  Vybrať jej môžete ponožky s harmančekom, veselými včelami, slnečnicami alebo divými makmi. 

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu