Sviatky sú príležitosťou aspoň trochu si ozvláštniť svoj domov. Delia Lachance, zakladateľka Westwing, tiež dokonale cíti energiu sviatkov a predstavuje vám svoje inšpiratívne nápady na veľkonočnú výzdobu domova a stola.

Chcete tento rok osláviť Veľkú noc jedinečným spôsobom? Zakladateľka Westwing Delia Lachance presne vie, čo je dôležité pri oslave – a svoje tajomstvá sviatočného stylingu rada s vami zdieľa. Nájdete tu napríklad vankúše prírodných farieb, ktoré osviežia miestnosť a vázy či misy so zaujímavými tvarmi. „Na to, aby váš domov získal jarný vzhľad, netreba veľa. Pridajte osviežujúce farby, ako sú svetlozelené vankúše. To spolu s prírodnými prvkami, ako je mach alebo kvety a ladiace veľkonočné dekorácie, nastaví ten správny jarný tón,” radí Delia Lachance.

Chcete, aby váš veľkonočný sviatok bol tento rok výnimočný? Delia Lachance navrhuje, ako upraviť prestieranie v sofistikovanej kombinácii zelenej, bielej a striebornej, aby ste na stôl vniesli jarnú eleganciu:

• Integrujte trendy: elegantné mašle na pohároch, príboroch či obrúskoch sú veľmi trendy.

• Vyberte si roztomilé kvetinové aranžmány v malých vázičkách pre čarovnú jarnú atmosféru!

• Chrómové akcenty pre exkluzívny vzhľad.

Trendy sú dôležité, ale jedna vec zostáva konštantná:

„Bahniatka sú veľkonočnou klasikou, ktoré nemôžu na stole chýbať. A papierové ozdoby sú zaujímavým doplnkom k stylingu,“ prezrádza Delia Lachance, zakladateľka Westwing.

Foto: Westwing

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu