Intenzívna anticelulitídna kúra

Pripravte sa na letnú plavkovú sezónu, aby ste sa mohli pochváliť telom bez celulitídy. K zdravej strave, dostatočnému pitnému režimu a pravidelnému pohybu a cvičeniu si pridajte špeciálny anticelulitídny prípravok Anti Cellulite SPA od českej kozmetiky postavenej na francúzskych základoch For Life & Madaga. 

Prípravok Anti Cellulite SPA poskytne vášmu telu intenzívnu kúru bojujúcu proti celulitíde. Má príjemnú textúru, ľahko sa vstrebáva a na koži nezanecháva nepríjemnú vrstvu. Vďaka obsahu unikátnych selegovaných látok z morských rias (červená morská riasa, hnedá morská riasa, Escin, Mentol, minerálna soľ z Mŕtveho mora), ktoré sú hodnotené ako jedni z najúčinnejších na svete, dochádza k výraznému zvyšovaniu uvoľňovania tukov, obmedzovaniu ukladania rezervných tukov, zabraňovaniu nadmerného hromadenia vody v bunkách, k zvýšeniu mikrocirkulácie a zabraňovaniu opuchom.

Vďaka svojím klinicky preukázaným účinkom zlepšuje stav partií postihnutých celulitídou, a to vrátane zoštíhlenia až o 4 cm za 30 dní a napomáha tak formovaniu postavy v oblasti zadku a nôh. Prípravok Anti Cellulite SPAje vhodné aplikovať krúživými masážnymi ťahmi, pravidelne ráno a večer, minimálne po dobu jedného až troch mesiacov. Potom preventívne 1 x týždenne. Pravidelným používaním získate dokonalú vysnenú postavu, bez nepeknej celulitídy, pripravenú ne letné mesiace.

Kúpite pohodlne na www.forlifemadaga.com.

foto: pixabay.com

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu