7 miest, na ktorých by sa vás partner mal dotýkať

Na ženskom tele je mnoho erotogénnych zón, ktoré stoja za preskúmanie a dokážu ženu priviesť k slasti. Ak myslíte na bradavky a klitoris, idete tým správnym smerom, no na tele je ich ešte oveľa viac. Často môžu byť zanedbávané, a to môže byť zabijak partnerského života. Poznáte zóny, ktorým by sa váš partner mal venovať trošku viac?

Klitoris je úžasná vec. Malá, viditeľná a často využívaná. Má približne rovnaký počet nervových zakončení ako mužský penis. Rovnakou erotogénnou zónou u mužov aj žien sú bradavky. Existuje však mnoho zón, ktoré stoja a vyskúšanie. Spoznajte nové erotogénne miesta, ktorá vás privedú do šialenstva.

Zadok

Miesto, kde sa vaše stehná už menia na zadok majú veľa nervových zakončení. V mieste, kde sa vám napríklad končia šortky je veľmi dobré pristaviť sa na nejaký čas. Keď vám partner bude stimulovať toto miesto, môže to byť veľmi zaujímavá predohra. Alebo nech nás na týchto miestach zasype bozkami.

Pod bradavkami

Miesta tesne okolo bradaviek, ktoré sú veľmi citlivé, sú zároveň často zanedbávané. Pár krúživých pohybov prstov alebo jazykom dokáže s vami robiť zázraky. Koža je tu veľmi citlivá a jej stimuláciu cítite veľmi intenzívne. Navyše je veľmi blízko k dvom klasickým miestam – bradavkám.

Kolená

Ďalšia zanedbávaná oblasť s mnohými nervovými zakončeniami je spodná časť kolena. Dotýkanie, bozkávanie a olizovanie vás môže poriadne vydráždiť. Na hru s partnerom využite napríklad kocku ľadu. Od teraz už toto miesto budete na predohru používať oveľa častejšie.

Lakte

Vnútorné strany pri laktiach sú pre ženu tiež veľmi citlivé. Ľahké ťahy a bozky vás môžu kvalitne rozpáliť. Aj keď vás dráždenie týchto miest môže trochu štekliť, vydržte a užívajte si slasť, ktorú vám toto miesto môže spôsobiť.

Pysky ohanbia

Toto miesto je stále prehliadané a ignorované, pretože mnoho ľudí sa hneď vrhne na klitoris. Povedzte ale partnerovi, nech vám po týchto miestach prechádza prstom rovnako, ako keby sa dotýkal vašich pier. Postupne môže zvyšovať tlak. Skvelé!

Konečník

Ďalšie miesto, ktoré nemusíte prehliadať. Ak ale na takého hry nemáte chuť, môže vás partner aspoň jemne dráždiť prstom. Môže vytvoriť jemný tlak a určite sa vám to začne páčiť.

Krk

Obzvlášť erotogénne miesto je zadná strana krku. K tejto oblasti sa partner môže dostať aj bez toho, aby vás vyzliekol. Keď vás partner bozkáva iba na prednej strane krku, nech nezabúda ani na zadnú stranu. Aby sa dostal k najlepším miestam, musí vám odkryť vlasy a až potom vám budú po tele chodiť zimomriavky.Ali

Foto: weheartit.com

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu