Jar sa blíži: Ako sa dostať do formy?

0
1454

Toto krásne ročné obdobie k nám zavíta čo nevidieť. Čas odhaľovania našich kriviek sa neúprosne blíži, ale čo ak na to vaša pokožka nie je pripravená? Nezúfajte, ešte stále to stíhate napraviť. Začnite ale už dnes a bez kompromisov!

V prvom rade radikálne vylúčte zo stravy všetko, čo môže viesť ku nevzhľadným hrbolčekom na stehnách či zadku. Ide predovšetkým o rafinované cukry a fastfoody. Taktiež nezabúdajte na pohyb. Kľúčom k úspechu je pravidelnosť a dostatočná intenzita.

Nezanedbateľnou súčasťou starostlivosti sú masáže a používanie anticelulitídnych prípravkov.

Za vyskúšanie rozhodne stojí Celluli Ultra Performance. Výborne vonia a v kombinácii s už spomenutou masážou účinne bojuje s ,,pomarančami“.  Výťažky z pupočníka ázijského, ginko biloba, L-karnitín či kofeín sú vašimi perfektnými spojencami v boji, ktorý určite vyhráte! Pre čo najlepšie výsledky ho používajte na problematické partie 2-krát denne.

Ak vám gélová  konzistencia produktov nevyhovuje, vyskúšajte Slim Ultra Performance. Je to olej novej generácie! Revolučný textúrou aj spôsobom, ako reaguje s vodou. Pomáha odbúravať toxíny z tela a sviežo vonia. Obsahuje výťažky zo zázvoru a kokosový olej, vďaka čomu si prídu na svoje aj milovníčky tradičných vôní.

Majte ale na pamäti, že žiaden prípravok nebude fungovať, ak ho nepodporíte zdravým životným štýlom. Držíme palce!

Viac na www.payot.com.

Zdroj: www.lenita.sk

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu