Pracovný deň skončil, nastal čas relaxovať! Každý človek potrebuje chvíľu času len pre seba. A preto je tu wellness kolekcia Tchibo: príjemné textílie, masážne a kozmetické vybavenie pre chvíle vnútorného pokoja a rovnováhy – pre blaho tela aj duše.

Dokonalé uvoľnenie vám zabezpečí elektrický prístroj na masáž očí s kompresiou, ktorý využíva inteligentnú masážnu technológiu založenú na tlaku vzduchu, vibráciách, bodovej masáži a hrejivej kompresii. Je bez kábla, s lítiovou batériou a predáva sa vrátane USB kábla, cestovnej tašky a návodu na používanie.

Ešte necvičíte jogu? Mali by ste čím skôr začať! Nielenže vás uvoľní, ale poďakuje sa vám aj vaše telo. V ponuke Tchibo nájdete množstvo športového oblečenia, či šikovné fľaše na vodu, aby ste mohli dodržiavať váš pitný režim. A, samozrejme, aj podložku nielen na jogu, ale na akékoľvek cvičenie s protišmykovou úpravou. K nej dostanete aj plagát s návodom na cvičenie.

Ak nemáte po celodennom zhodne čas vybehnúť na masáž, doprajte si aspoň uvoľňujúcu automasáž. Vďaka kombinácii perfektne zladených produktov – sade na masáž a jogu 3 v 1 z Tchibo s masážnymi loptičkami, je to hračka.

Pre relax aj pre pokojný spánok siahnite po vankúši s výplňou z vločiek z limbového dreva, ktorý má odnímateľný poťah, takže sa dá prať. Výplň je z bieleho prachového peria a peria podľa DIN EN 12934, vnútorný vankúš je naplnený perím a vločkami z limbového dreva. Vankúš je ideálny pre alergikov – má ochranu proti roztočom NOMITE®, navyše poťah je zo 100 % bavlny.

Drevo limby

Vydáva príjemnú, vytrvalú, prírodnú vôňu s upokojujúcim účinkom. Červenkasté uzly a výrazné letokruhy dodávajú drevu jeho charakteristický, výnimočný vzhľad. Domovinou borovice limby, ktorá je známa aj ako „kráľovná Álp“, sú európske veľhory. Drsné podnebie má pozitívny vplyv na optimálny vývoj vlastností tohto dreva.

Oázu pre nohy zabezpečípás na masáž nôh, ktorý masíruje chodidlá a pomáha uvoľniť unavené nohy. Pružný materiál sa prispôsobí každej nohe. Pás je zložený z 85 % nylonu a 15 % elastanu, masážne guľôčky sú z plastu, priemer pologule je cca 3 cm, výška cca 2 cm. Obvod pása cca 18 cm, šírka cca 11 cm.

Kolekciu „Wellness: Okamihy šťastia“ nájdete v predajniach Tchibo alebo online na www.tchibo.sk.

foto: Tchibo

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu