Tlačová-správa-Pre-zdravie-ženy_september

O zdraví sa toho už popísalo aj povedalo dosť. Každý by však mal začať sám od seba a zhodnotiť, či má dostatok informácií, chodí na preventívne prehliadky a či vôbec vie, aká je jeho krvná skupina. Vďaka jedinečnej konferencii PRE ZDRAVIE ŽENY sa to dozvie každý záujemca.

Dosť bolo nudných stretnutí, dlhých rečí a teórie. Konferencia PRE ZDRAVIE ŽENY chce ukázať praktickú stránku zdravia. Uskutoční sa 26. októbra 2019 v Koši- ciach. Chce ženy motivovať k tomu, aby sa zamerali na prevenciu a konečne mysleli aj na seba. Chce, aby sa o seba zaujímali a venovali svojmu telu pozornosť, akú si zaslúži. Chce, aby sa umelé oplodnenie prestalo mystifikovať a z tabu sa zmenilo na tému, ktorá je dôležitá.

Konferencia PRE ZDRAVIE ŽENY bude udalosť, z ktorej sa návštevníci vrátia do- mov obohatení o nové informácie aj zrelaxovaní vďaka cvičeniu a času, ktorý venujú sami sebe. Veríme, že odchádzať budú aj šťastnejší,“ povedala zakladateľka portálu Akčné ženy Martina Novotná. Podľa jej slov pôjde o interaktívne stretnutie, z ktorého sa ženám nebude chcieť odísť.

Budeme cvičiť, variť, dozvieme sa veľa praktických informácií o zdraví, prevencii, tehotenstve aj materstve. Zdravie je to najdôležitejšie, čo v živote máme. Keď sme zdravé, dokážeme všetko. Nájdite si čas pre seba a nechajte sa akčne informovať o zdraví vďaka celistvému prístupu lekárov a expertov, ktorí sú špičkou vo svojom obo- re,“ dodala Novotná.

Konferencia PRE ZDRAVIE ŽENY je určená všetkým ženám, mamám a dcéram, no rovnako aj mužom, ktorí majú záujem a proaktívny prístup k prevencii. Hlavný program pozostáva z prednášok a diskusií odborníkov a lekárov. Venovať sa bude aj tabuizovanej téme neplodnosti, možnosti jej liečby či tehotenstvu. Sprievodný pro- gram vyplnia workshopy a odborné lekárske vyšetrenia. K dispozícii budú lekári na individuálne konzultácie a testy zamerané na prevenciu. Od rána bude možné aj da- rovať krv.

Návštevníci sa môžu tešiť na cvičenie, ochutnávky, masáže, množstvo informácií na tému zdravia, prevencie a starostlivosti o seba. Večer sa zakončíme inšpiráciou a hudobnou hostkou. „Prevedieme vás celým spektrom od hlavy a mentálneho nasta-venia až po končeky prstov na nohách,“ opísala blížiacu sa celodennú konferenciu, Martina Novotná.

VÝBER Z HLAVNÉHO PROGRAMU:

• Prednáška gynekologičky: Mať dieťa je prirodzenou túžbou. Kedy treba prírode pomôcť?

• Prednáška embriologičky: Dá sa poistiť plodnosť? Pokroky medicíny a social free- zing

• Prednáška fertility koučky: Cesta za dieťaťom – ako na to?

• Príbeh pacientky, ktorá si objavila hrčku: Prevencia je základ

• Prednáška chirurga a fyzioterapeutky: Popôrodná diastáza – Ako získať späť moje bruško?

VÝBER ZO SPRIEVODNÝCH AKTIVÍT:

• Kvapka krvi

• Vyšetrenie prsníkov

• Škola chrbta, aby nebolel

• Vyšetrenie šedého zákalu

• Vyšetrenie problémových znamienok dermatoskopom a poradenstvo v starostlivosti o pleť

• Vyšetrenie tlaku, množstva tuku v tele a hodnoty cukru v krvi
• Masáže krku a šije
• Konzultácie so psychologičkou, fertility koučkou, gynekologičkou a ďalšími CVIČENIE počas dňa:

  1. BODYBALANCE – Mix pilatesu, jogy a thai chi
  2. BODYJAM – kombinácia tanca a hudby
  3. FLOW JOGA – kombinácia práce s mysľou, energiou a telom

Celý program ako aj postupne doplnené informácie o odborníkoch nájdete na face- bookovej stránke Pre zdravie ženy.

foto: prezdraviezeny.sk

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu