Jedinečný športový festival v Nitre

V prvý augustový víkend bude mesto pod Zoborom hostiť všetkých aktívnych ľudí. V priestoroch výstaviska Agrokomplex sa uskutoční 5. ročník Open Air Gym Fitness Festivalu®.

Ak vás láka pohyb, milujete adrenalín pri a po športovom výkone, nebojíte sa výziev, spoteného trička a prekážok, tak od 3. do 5. augusta 2018 by ste nemali chýbať na nitrianskom Agrokomplexe, kde sa v premiére predstaví podujatie Open Air Gym Fitness Festival®. To napíše už svoj 5. ročník (doteraz sa konalo na termálnom kúpalisku E. Tatárika v Nových Zámkoch). Jeho brány sú otvorené pre aktívnych športovcov, hobby športovcov, ale aj pre všetkých, ktorí chcú získať informácie či produkty potrebné k rôznym pohybovým aktivitám. Ukážky z mnohých uvidíte aj priamo na podujatí. Organizátori majú v talóne aj Zumba® Fitness, Crossfit®, funkčné tréningy, KB tréningy, vzpieranie, Jumping®, Pillates, jogu, Acro Jogu, Deep Work®, Body Art či novinku na trhu HoOpingFit®.

Okrem toho sa môžete pozrieť aj na veľkých profesionálov z týchto športových odvetví, na 5. ročníku Open Air Gym Fitness Festivalu® sa totiž uskutočnia aj významné súťaže:

– medzinárodná crossfitová súťaž CrossFit Summer Challenge 2018 (www.summerchallenge.sk),

– medzinárodný 8-hodinový spinnigový maratón zmiešaných družstiev Spintoon (www.spintoon.sk),

– letná súťaž v naturálnej kulturistike, bikiny fitness a iných kategóriách Summer Grand Prix 2018 (www.summergrandprix.sk).

Záverečný deň festivalu (nedeľa) bude plný športových aktivít pre celé rodiny, do pohybu zapojíme najmladších i najstarších. Okrem aktívneho pohybu nájdu návštevníci na Open Air Gym Fitness Festivale® aj širokú expozíciu športového zariadenia, oblečenia, doplnkov výživy a kulinárske pochúťky.

Cieľom projektu Open Air Gym Fitness Festival® je rozvoj športovej aktivity širokej verejnosti, vzdelávanie ľudí v cvičebných metódach, podpora zdravého životného štýlu, rozvoj pohybových schopností a prepojenie športovej komunity. Blížiaci sa 5. ročník festivalu sa koná v spolupráci s mestom Nitra, ktoré je Európskym mestom športu pre rok 2018, Nitrianskym samosprávnym krajom     a pod záštitou Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu. Jedno-, dvoj-, trojdňové a kombinované  vstupenky sú k dispozícii na webovej stránke podujatia – http://www.oagff.sk/vstupenky.

zdroj: oagff.sk / YouTube

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu