Karanténa známeho slovenského skladateľa Martina Kráľa

1
2458

Video: vystúpenie v teplákoch a s pozitívnym odkazom

Populárny skladateľ a klavirista môže mať po vydaní jeho najnovšej piesne s rockovou legendou Palom Drapákom a speváčkou Lenkou „LeRou“ Rakar dôvod na radosť.
Rocková balada „Bejby“ dosiahla už vyše 180 000 vzhliadnutí na YouTube a pozitívne reakcie na pieseň sa mu len tak sypú, ako to môžete vidieť na jeho sociálnych sieťach.

Našej redakcii prišlo veľmi sympatické, že tento šarmantný hudobník sa vo svojej domácej karanténe pridal k jeho kolegom z hudobnej scény a spoločne šíria hudbu aj online medzi ľudí.

Martin sa zapojil napríklad aj do zaujímavej spolupráce s jedným z najlepších bratislavských klubov. Hudobníka oslovili o zostavenie vlastného playlistu skladateľových skladieb. Cieľom projektu je šíriť zadarmo vybrané skladby umelcov medzi ľudí, čím sa snažia ľudom spríjemniť túto ťažkú situáciu a čas strávený doma.

Martin našu redakciu prekvapil aj tým, ako sa zodpovedne stavia k aktuálnej situácii na Slovensku.

Najnovšie však prekvapil svojich fanúšikov aj krásnym odkazom v podobe krátkeho videa. V krátkom instagramovom videu vystúpil v teplákoch a zahral na klavíri svoju úspešnú novinku „Bejby“ ktorej text je naozaj aktuálny a poukazuje na to, ako veľmi vám môže chýbať blízka osoba.

https://www.instagram.com/martinkral_skladatel/

Práve vďaka aktuálnej situácii vo svete, máme možnosť prehodnotiť naše hodnoty a vážiť si ľudí ktorých máme okolo seba. Okrem toho Martin na konci videa motivuje ľudí, aby nestrácali úsmev na tvári, správali sa zodpovedne a verili, že všetko zlé, spoločne prekonáme.

V mene celej redakcie Vám prajeme trpezlivosť a pripájame sa k Martinovmu pozitívnemu odkazu.

foto: IG Martina Kráľa

1 komentár

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu