Veselé Vianoce plné pohodlia s Dedolesom

0
1320

Aké by to boli Vianoce bez ponožiek či spodnej bielizne? Myslíte si, že sú nudné? Tento rok si ich však budete pamätať, pretože z krabičky na vás vyskočí dobrá nálada. Dedoles má pre vás vianočné prekvapenia, ktoré na seba strhnú pozornosť. Pripravte sa na najjednoduchšie vyberanie darčekov, aké ste kedy zažili. 

 Máte ten správny recept na vianočnú  náladu? Obujte si veselé ponožky Dedoles s tradičnými symbolmi Vianoc ako sú voňavé perníčky a hneď sa ocitnete obklopený pohodovou atmosférou. Milovníkov zimy zase potešia ponožky s motívom lyžiarov, zasneženej krajiny, veselých zvierat či zimných radovánok. Stačí si vybrať ten pravý pár ponožiek, ktoré nemajú páru. 

 Ponožky na každý deň?

Viete, čo je lepšie ako pár veselých ponožiek? No predsa sedem párov veselých ponožiek na každý deň týždňa! Ideálny darček pre tých, ktorí občas kvôli pracovnej či školskej vyťaženosti zabudnú, aký je deň. Odpočítavajte dni s veselými smajlíkmi na ponožkách Dedoles od pondelka do nedele a potom zase od začiatku. 

 Spodná bielizeň na vzácne momenty oddychu 

 Aká je jedna z najväčších výhod Vianoc? Pár zimných dní si môžeme dovoliť stráviť celý deň v pyžame alebo spodnej bielizni a pozerať obľúbené vianočné filmy či rozprávky. Kedy inokedy si môžeme dovoliť stráviť takto sviatky? Vyberte si ten pravý motív, ktorý sa vám páči a zlaďte sa so svojou polovičkou či členmi rodiny. Určite budete spolu oddychujúci na gauči vyzerať ukážkovo. 

 Balenie darčekov nebolo nikdy jednoduchšie 

Máte už vybraté darčeky, no premýšľate ako ich originálne zabaliť? V Dedolese sme mysleli aj na to! Stačí trochu jednoduchého skladania a veselá krabička je pripravená prekvapiť! Môžete si vybrať z viacerých vianočných aj zábavných motívov a zvoliť si aj tvar krabičky. To, akými milými radosťami ich naplníte, je už iba na vás. Do krabičky v tvare oválu sa zmestia 2 páry pánskych či dámskych ponožiek bez etikety a 3 páry detských ponožiek bez etikety.

Do krabičky v tvare pyramídy sa zase nájde priestor pre 3 páry pánskych či dámskych ponožiek bez etikety, 4 páry detských ponožiek bez etikety, 2 kusy pánskych boxeriek bez etikety alebo 3 kusy dámskych nohavičiek bez etikety. Krabička s motívov lahodných perníčkov a vianočných stromčekov dokonca poteší po jej jemnom pošúchaní sladkou vôňou jabĺk a škorice. V ponuke sú aj krabičky, s ktorých napĺňaním si už nemusíte lámať hlavu. Nájdete v nich dva originálne páry veselých ponožiek, ktoré nemajú páru.

Viac veselých vianočných darčekov Dedoles nájdete na www.dedoles.sk 

foto: Dedoles.sk

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu