Milióny žien po celom svete si prajú, aby videli talianskeho herca Michele Morroneho. Nedávno sa ukázal v Budapešti. Krásavec, ktorý hrá mafiánskeho bossa Massima Torricelliho, uverejnil 22. januára na Instagrame fotografiu, pravdepodobne prevzatú z hotela Four Seasons Gresham Palace, na ktorej je na osvetlenom večernom budapeštianskom reťazovom moste. Snímka sa stretla s obrovským záujmom medzi ženami, ktoré sledujú sociálne médiá. Čo by ste teda mali vedieť o Michele Morronem? Tu je 2 x 10 zaujímavostí o jeho živote.

Ťažký začiatok

1. Predtým, ako vo februári 2020 vyšiel na Netflixe film 365 dní, žil Morrone obyčajným životom v severnom Taliansku. 

2. Keď mal 12 rokov, prišiel o otca, ktorý pracoval ako stavebný robotník. Po absolvovaní vysokej školy odišiel do Ríma a pracoval tam ako parketár. 

3. 33-ročný Morrone je otcom dvoch synov. S ich matkou, libanonskou štylistkou Rouba Saadeh, sa rozviedol krátko po narodení ich druhého syna Brada v roku 2017.

4. Herec bol vždy otvorený a úprimný na tému, ako ho rozvod poznačil.

5. Po rozvode začal Morrone pracovať ako záhradník v malej dedine, a zarábal len 600 dolárov mesačne.

6. O tom, že si ho Netflix vybral do hlavnej úlohy vo filme 365 dní sa dozvedel pri pílení dreva. Najprv si myslel, že ide o podvod. 

7. Nemohol si dovoliť cestovať na londýnsky casting do filmu, ktorý bol neskôr prelomovým v jeho živote, a tak cestu za neho zaplatil Netflix.

8. Nikdy nebol na hereckej škole, ale veľa natáčal. Medzi jeho ambície patrilo hranie zložitejších postáv. Ako povedal pre Elle, chcel by tiež hrať nemého muža, ktorý dokáže komunikovať iba svojimi očami a gestami. 

9. Jedného dňa by chcel natočiť aj akčnú komédiu alebo historickú drámu. Ako prezrádza v rozhovore pre People, miluje marvelovky, a rád by si zahral zlého čarodejníka.

10. Jeho thriller Home Sweet Home Rebirth – videoherná adaptácia s nadprirodzenými prvkami – bol čiastočne natočený v Budapešti.

Nielen pekný chlapec

1. Morrone sa naučil hrať na gitare v 25 rokoch ako samouk z YouTube videí. 

2. Dorozumie sa anglicky a arabsky (jeho libanonská bývalá manželka žije v Bejrúte s jeho synmi).

3. Anglicky sa naučil kvôli filmovej tvorbe. Po zamilovaní sa do herectva bolo jeho hlavným cieľom pracovať v Spojených štátoch. Spolupracoval už s Megan Fox, hviezdou filmov Transformers a to v jednom z jeho posledných filmov, ktorý je teraz v postprodukcii. 

4. Okrem herectva sa venuje aj hudbe, modelingu a maľuje. Vydal niekoľko albumov ako aj videoklip k piesni Feel It, ktorý je vo filme 365 dní. Na YouTube si ho pozrelo už 74 miliónov ľudí. 

5. Klebetí sa, že Morrone prišiel do Budapešti, aby si pozrel miesta svojho možného európskeho turné. V každom prípade už vystupoval s piesňami zo svojho nového albumu aj v Bulharsku a Grécku.

6. Je tiež častým hosťom módnych prehliadok. Pri jednej príležitosti, po módnej prehliadke Dolce & Gabbana, ho bulvár spojil s Khloe Kardashian.

7. Vyšlo však najavo, že Kim Kardashian sa ich skutočne pokúsila dať dokopy, ale fotografia bola urobená výlučne kvôli značke. Medzi Morroneom a Khloe sa nič nestalo.

8.  Vlani propagovali spolu s Katy Perry vôňu Dolce & Gabbana. 

9. Ako veľmi ho ženy zbožňujú, ilustruje aj incident zo septembra 2022, keď sa zúčastnil otvorenia obchodu v Düsseldorfe. Kvôli obrovskému návalu 60 000 fanúšičiek musela polícia uzavrieť ulicu.

10. V súčasnosti je Morrone vo vzťahu s Moarou Sorió, ktorá pracuje vo finančnom poradenstve.

Foto: archív M. M.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu