Ženský svet je plný záhad, ženský svet je plný kravát!

Poďme kradnúť do mužských skríň…

Nechajte pracovať svoju módnu fantáziu a ukradnite mužom ďalší kúsok, ktorý vraj patrí iba im. Buďte rozmarné, buďte zmysluplné s pánskou eleganciou na ženskej košeli…

…elegantný vzhľad kontrastu muža a ženy je späť…muži ich nenávidia, na ženách sú sexi…

Pánsky štýl je in. Nie je to tak dávno, čo sme do neba „zaslali“ pánske – teraz už dámske – mokasíny. Dnes je na rade ďalší, ešte výraznješí prvok mužského šatníka. Potiahnite ich za viazanky a jednu si pre seba ukradnite…

II.sv. vojna a ženy = kravaty…v móde žiadny hriech…

A pristanú ženám, ktoré majú úzky driek. Kravata je nezameniteľným a nepovšimnuteľným kúskom ženského looku. Jej nosenie siaha do histórie, do obdobia II.sv. vojny. Typická dámska uniforma žien pozostávala z tmavej sukne po kolená, bielej košele, saka a … a kravaty. Používali sa typické pánske kravaty, žiadne ženské náhrady. Krásna a autentická móda pánov. Samozrejme boli dlhé a preto si ich vojnové dámy viazali do Windsorského uzľa, ktorý pre viazanie spotrebuje viacej „kravatového materiálu“ a výsledná viazanka je tak kratšia.

…kravata sa nosí ako šperk…výnimočne a s noblesou…

Vo vašom šatníku by jej malo patriť zvláštne miesto. Priťahuje pozornosť okolia a má výrazne mužský charakter. Žena chce byť ženou, no niekedy sa zahrajte na výnimočnú dámu s pánskou eleganciou. Ak si ich obľúbite, striedajte farby, materiály vzory. My si toho môžeme dovoliť viac. Kým muži sú neraz obmedzení na jednofarebné popr. s jemným vzorom, my si dajme výrazné – kvietkové, bodkované, so zábavnými vzormi a hravé. Nech vyjadrujú náš dnešný štýl a cit pre hru s mužskými prvkami.

Nenútená verzia samej seba. Tak sa nosí kravata. S ľahkosťou ženského bytia a ťarchou pánskej dominancie. Dnes sme my vaše panie!

Redaktorka: Monika Pekarovičová

Foto: tumblr.com

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu