Keď organizmus prichádza oveľa...

…pomôže Chlorella.

Žije „medzi nami“ vyše tri miliardy rokov. Je jedným z najstarších organizmov. Objavenie jej účinkov je však v porovaní s jej „vekom“, mladé ako novorodeniatko. Jej komplexnosť v obnove ľudského tela je pozoruhodná.

…stojí za vyskúšanie…

Dalo by sa o nej písať od rána do večera, určite aj jedna niekoľkostranová štúdia. Vyberieme pre vás jej najdôležitejšie účinky pre ľudský organizmus a jeho očistu.

…pestuje sa v čistých vodách, šetrne spracováva a spracovanie prebieha za studena…

Tak si tú svoju liečivú moc zachováva. Jej výnimočný rastový faktor CGF (Chlorella Growth Factor) Chlorellu obohacuje o vitamíny, aminokyseliny, minerály, deriváty DNA a RNA. To všetko spôsobuje unikátnu vlastnosť tejto riasy – produkciu proteínov, enzýmov a energie na bunkovej úrovni. Podporuje rýchlosť ich reprodukcie. Vďaka tomu sa naše telo pri jej užívaní dokáže priam famózne regenerovať. Využíva živiny, zbavuje sa toxínov, odoláva virózam.

…patrí medzi najzdravšie potraviny sveta…

Zbavuje telo ťažkých kovov, blahodárne pôsobí na tráviaci trakt a kompletne prečisťuje organizmus. Posilňuje imunitu, podporuje činnosť mozgu, poradí si s cholesterolom, je zdrojom energie a má protirakovinové účinky. Netreba sa jej vyhýbať i keď chcete vyzerať mladšie. Má aj protivráskové účinky. Vďaka obsahu tryptofanu utlmuje bolesť a podporuje kvalitu spánku.

…dôslednosť v doporučenom dávkovaní je nevyhnutná…

Treba ju však precízne a pravidelne užívať! Da sá zakúpiť v tabletách, či práškovej forme s presnými informáciami o denných dávkach.

Či ste chorý, zdravý. Či ste plný energie, alebo unavený. Aktívny športovec, či človek so sedavým zamestnaním. Chlorella je tu pre každého na pomoc pri nutnej očiste organizmu. Predovšetkým v súčasnej dobe potravín, ktoré majú tie „zlé éčka“. Investujte a obnovte si zdravie vďaka výnimočnej Chlorelle!

Redaktorka: Monika Pekarovičová, www.vyzivovo.sk

Foto: www.tumblr.com

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu