Keď potrebujete darček „o päť minút Vianoce“

0
1334

Rady v obchodoch sa predlžujú a ľudia sa ponáhľajú viac ako zvyčajne. A pritom stačí tak málo, aby ste si užili sviatočnú atmosféru. Posaďte sa s obľúbenou kávou a vychutnávajte si Vianoce všetkými zmyslami. Napríklad vám nad horúcou šálkou napadne práve „ten“ darček, ktorý ešte chýba. Tie správne darčeky si vás nájdu totiž sami. Kľudne aj v kaviarni.

Pre fajnšmekrov, znalcov kávy alebo pre kolegu či tetu

Cena: 7,90 eur

Vedľa rozhodne nešliapnete s 200 gramovým balením kávovej zmesi Mocha Italia. Vyvážená kávová zmes na domácu prípravu kávy neurazí nikoho a poteší všetkých. Obsahuje výhradne pomaly pražené kávové zrná, vďaka čomu je chuťovo vyvážená. Snúbi sa v nej sladkosť, horkosť a plné telo. Výborne sa hodí do moka press konvičky. K dostaniu je vo verzii mletej aj zrnkovej.

Pre kamarátku, kolegyňu alebo eko nadšenca

Cena: 13,50 eur

Pokiaľ niekto nie je práve fanúšik hrnčekov alebo termohrnčekov, toto je ten správy variant balenia kávy so sebou. Nezaťažuje životné prostredie a umožňuje si vychutnať kávu ako z porcelánového hrnčeka v kaviarni. Má objem 250 ml, takže je ideálny na Espresso alebo Corto. Silikónové viečko zabráni drobným nehodám typu škvrna na oblečení pri dobiehaní električky a pod.

Pre toho, kto rád dlho upíja

Cena v melónovej farbe: 24,90 eur
cena v sivej farbe: 32,90 eur

Termoska Contigo Watermelon v melónovej farbe nenechá kávu len tak vychladnúť. Má objem 295 ml, čo je tak akurát. Prečo s nosiť z kaviarne jednorázové kelímky, keď s touto dizajnovkou si môžete ísť pre dobrú kávu znovu a znovu.

Pre neho aj pre ňu

Ani hrnček ani termoska, ale kovový termohrnček EVO. Ideálny napríklad na cestu do práce, kedy musíte ísť autom, hodiť sa bude aj k počítaču do práce, na konferenčný stolík alebo na školskú lavicu. Vďaka neutrálnímu dizajnu pristane jednoducho všetkým. Naviac má objem 400 ml, takže obdarovanému môže káva robiť spoločnosť pomerne dlho.

Pre všetkých, ktorým by ste inak dali pod stromček peniaze

Pokiaľ si nie ste istý ani jedným zo zmienených tipov, siahnite po darčekovej karte. Tou určite nič nezkazíte a obdarovaný si za nabitý kredit vyberie presne to, po čom jeho srdce bude túžiť. Kartu môžete nabiť na odporúčané čiastky 20, 50 alebo 100 eur. Tento rok navyše prvýkrát prichádza karta vo vianočnom booklete. Darček kúpite už zabalený, stačí ho už tak len odovzdať.
K dispozícii vo všetkých kaviarňach Costa Coffee.

Viac na www.costa-coffee.sk

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu