Na konci novembra skončilo niekoľkomesačné natáčanie filmu HAVEL, ktorý je inšpirovaný disidentskými rokmi Václava Havla. „Statnika Havla a prezidenstký portrét nečakajte,“ odkazuje divákom režisér, Slavek Horak. „Náš film je o tom, čo sa dialo predtým, o menej známom období a živote Václava Havla.“ V hlavných úlohách sa predstavia Viktor Dvorak, Martin Hofmann, Jiri Bartoska, Anna Geislerova, Stanislav Majer a ďalší. Film príde do kín v lete 2020.

V oktobri 2020 uvidíte v kinách neobvykle otvorený a unikátny obraz KARLA GOTTA v celovečernom dokumentárnom filme Olgy Spatovej. Dokument sa točil takmer celý rok. Tvorcovia filmu zachytili Karla Gotta pri práci, ale tiež v jeho domácom prostredí, či už v Prahe, na chalupe, na dedine, kde strávil svoje detstvo, ale i na ďalších miestach, ktoré zohrali v jeho živote dôležitú a významnú rolu. Vďaka úprimnej otvorenosti Karla Gotta bude film úplne autenticky a jedinečný.

O rok, presne na Štedrý deň, uvidíme v kinách sfilmovaný knižný bestseller známeho a obľúbeného českého spisovateľa, Patrika HartlaPRVOK, ŠAMPÓN, BODKA A KAROL. Ako sam autor a režisér hovorí: „Som dokonale šťastný. Mám herecké obsadenie snov.“ A s Patrikom Hartlom môžeme iba jednoznačne súhlasiť, pretože vo filmovej komédii sa predstaví plejáda známych českých a slovenských hercov ako Hynek Cermak, Martin Hofmann, David Svehlik, Martin Pechlat, Jiri Langmajer, Petra Hrebickova, Petra Polnisova, Zuzana Norisova, Sona Norisova, Jana Kolesarova, Lubos Kostelny, ale i Tomas Mastalir.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu