KetoMix uvádza novinku pre pitný režim – Bylinná kúra na podporu chudnutia

0
847

Dostatočný príjem tekutín má nenahraditeľný vplyv na množstvo funkcií v našom organizme. Pitný režim významne ovplyvňuje mentálnu výkonnosť, predchádza bolestiam hlavy a únave, je dôležitý aj pre správne fungovanie orgánov. Denný príjem tekutín by mal zodpovedať približne dvom až trom litrom. Nájsť vhodnú náhradu vodu je však neľahká úloha. KetoMix preto prichádza s dvoma novinkami – tou prvou je mesačná bylinná kúra na podporu chudnutia a tou druhou je Bylinná zmes s moringou na podporu trávenia.  

 ,,Dostatok tekutín zabezpečuje dobrú funkciu obličiek, látkovú výmenu a vylučovanie škodlivých látok, ktoré v tele vznikajú. Zabezpečuje výkonnosť organizmu aj mentálnu sviežosť. V neposlednom rade stojí aj podpora správneho vzhľadu pokožky. Spestriť si pitný režim je možné nesladenými čajmi alebo práve bylinnými kúrami, ktoré sú zároveň vhodné aj ako podpora pri redukcii váhy,“ hovorí marketingová riaditeľka značky KetoMix Eva Sroka.  

Mesačná bylinná kúra na podporu chudnutia obsahuje čisto prírodné zložky najvyššej kvality. Kúra je rozdelená do štyroch týždenných cyklov. Prvý týždeň sa zameriava na podporu trávenia, druhý na prečistenie organizmu, v treťom týždni na pitím tejto kúry podporíte lymfatický systém a v poslednou zmesou podporíte správnu funkciu pečene a žlčníka. Zmes obsahuje byliny ako Moringa olejodárna, Angelika lekárska, Repík lekársky, Pŕhľava dvojdomá, Baza čierna, Lipkavec obyčajný, Vres obyčajný, Pestrec mariánsky, Púpava lekárska. Táto štvorfázová kúra je výnimočná svojou komplexnosťou a celostným riešením starostlivosti. Bylinná zmes v kombinácii s KetoMix diétou efektívne podporí aj proces chudnutia. 

Bylinná zmes s moringou na podporu trávenia s chudnutia je opäť čisto prírodným produktom s blahodarnými účinkami. Moringa, ktorú v Bylinnej zmesi nájdete, obsahuje vysoké množstvo antioxidantov, a preto je vhodným doplnkom k zdravému jedálničku. Fenikel obyčajný podporuje normálny priebeh trávenia a navodzuje detoxikáciu. Mäta pieporná prirodzene navodí normálnu činnosť tráviacej sústavy a čriev. Posilní obranyschopnosť a zabezpečí pokojný a regeneračný spánok, ktorý je počas procesu chudnutia nevyhnutný. Vďaka nálevovým vreckám je čaj jednoducho a rýchlo pripravený.

foto: KetoMix

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu