Kuchyne na mieru presne podľa vašich predstáv

Hovorí sa, že kuchyňa je srdcom domova. To platí, či už sme zarytí gurmáni a venujeme vareniu dlhé hodiny, alebo ju máme len ako miesto stretnutí s rodinou a priateľmi. Ak preto premýšľate nad kúpou novej kuchyne, nenechajte nič na náhodu a obráťte sa na odborníkov, ktorí vám pomôžu so všetkými detailmi – od vytvorenia grafického návrhu až po samotnú montáž. Aj tomu najnáročnejšiemu zákazníkovi dokážu profesionáli v nových kuchynských štúdiách ASKO – NÁBYTOK navrhnúť a zariadiť kuchyňu tak, aby spĺňala akékoľvek požiadavky.

Hotové sektorové kuchyne vám síce ušetria starosti s rozmiestnením samostatných skriniek, políc, umiestnením spotrebičov, svetiel a ďalších detailov, ale kuchyňa na mieru vám poskytne ďaleko väčšiu variabilitu a možnosť zariadiť miestnosť naozaj podľa vašich predstáv. Ak máte doma atypické podlahy či steny, kuchyňa na mieru je jasnou voľbou. Podobne to platí aj pre miestnosti s atypickým pôdorysom, pretože vhodnou kombináciou kuchynských skriniek a spotrebičov mnohokrát docielime aj optické zväčšenie miestnosti. „Kuchyňa patrí k priestorom, kde sa dbá na všetky detaily, perfektnú funkčnosť a zároveň dizajn. Je preto lepšie obrátiť sa na odborníkov v kuchynských štúdiách, ktorí vám vytvoria kompletný návrh s ohľadom na vaše požiadavky a celkovú funkčnosť,“ dodáva Andrea Štěpánová, marketingová špecialistka spoločnosti ASKO – NÁBYTOK.

Dizajn kuchyne ide ruku v ruke s užívateľským komfortom. Či už sa rozhodnete pre nadčasový vzhľad alebo uprednostníte najmodernejšie trendy, cieľom je, aby ste sa v kuchyni cítili dobre. „Tento rok priniesol do zariadenia kuchýň viaceré zaujímavé trendy. Do popredia sa dostáva najmä dyha, sklo, prírodný kameň a tiež matný vzhľad,“ dopĺňa Andrea Štěpánová, ktorá poukazuje na to, že zákazník od kuchyne očakáva predovšetkým dlhú životnosť, a tú ASKO – NÁBYTOK ponúka.

Variabilné kuchyne ONE – rýchle a kvalitné riešenie

Skvelou voľbou do každého priestoru sú variabilné kuchyne ONE, ktoré už na prvý pohľad zaujmú moderným dizajnom a skvelou cenou. Nemusíte sa však obávať, že by lákavá cena ovplyvnila kvalitu materiálu. Variabilné kuchyne ONE sú vyrobené v špičkovej kvalite s dôrazom na vysokú funkčnosť.  Rozmiestnenie jednotlivých častí tejto kuchyne dokážeme prispôsobiť akémukoľvek priestoru a systém ONE zároveň obsahuje mnoho typov horných aj dolných skriniek, ktoré sú vzájomne kompatibilné. Výhodou je, že nemusíte čakať týždne, kým bude kuchyňa hotová. Spoločnosť ASKO NÁBYTOK garantuje dodanie do 14 dní. V nových kuchynských štúdiách spoločnosti vám odborníci dokážu naplánovať aj tento typ kuchýň na mieru a v prípade záujmu si môžete kuchyňu nechať priviezť až domov a nechať zmontovať.

Nové kuchynské štúdiá ASKO – NÁBYTOK

Otvorenie: 1. apríla 2019
Predajne po celej Slovenskej republike
Víkendové akcie na dovoz a montáž plánovaných kuchynských liniek

Inšpiráciu pre vašu vysnívanú kuchyňu a ďalšie podrobnosti o nových kuchynských štúdiách ASKO – NÁBYTOK môžete načerpať na stránke www.asko-nabytok.sk/.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu