Kúpte si niektorý z lifestylových televízorov a soundbar od Samsungu a dostanete až 950 € späť

0
832

Akcia, ktorá začína dnes a potrvá do 27. júna 2021 alebo do vypredania zásob, sa týka modelových radov televízorov The Frame, The Serif, The Sero, The Terrace, projektora The Premiere a lifestylových soundbarov.

Chcete si vyskúšať, aké to je mať doma televízor, ktorý sa v režime spánku dokáže zmeniť na obraz alebo dávate prednosť dizajnovo originálnym prijímačom? Láka vás mať jediný otočný televízor na svete, prvú outdoorový televízor vhodný na terasu alebo projektor s krátkou projekčnou vzdialenosťou a rozlíšením 4K? Pri kúpe vybraných lifestylových televízorov a soundbarov vám teraz Samsung vráti časť peňazí späť, a to až do výšky 950 €. Stačí sa do 14 dní od nákupu zaregistrovať na stránke samsung.sk, nahrať kópiu pokladničného bloku a fotografiu výrobného štítku. Akcia platí od 3. mája do 27. júna 2021 alebo do vypredania zásob v prípade nákupu na samsung.sk a u vybraných predajcov.

Na aké modely televízorov a soundbarov sa táto akcia vzťahuje? Výhodnejšie môžete získať napríklad televízor The Frame, ktorý v pokojovom režime nerozoznáte od klasického obrazu a môžete si na ňom zobrazovať známe umelecké diela alebo vlastné fotografie. Alebo jedinečný dizajnový televízor The Serif s unikátnym masívnym rámom, ktorý nepotrebuje žiadny držiak, pretože dokáže stáť na zemi alebo v polici sám o sebe. Alebo ho môžete postaviť na špeciálne naskrutkovateľné vysoké nožičky a jednoducho ho premiestňovať po izbe, ako sa vám zapáči.

Vyskúšajte jediný otočný alebo outdoorový televízor na svete

V ponuke je tiež prvý otočný televízor na svete The Sero, ktorý ocenia najmä fanúšikovia sociálnych sietí a online video obsahu. Obrazovka The Sero sa pri prehrávaní videa natočí na výšku alebo na šírku podľa toho, aký formát má reprodukovaný obsah. Natočenie obrazovky môže divák spustiť aj pomocou diaľkového ovládača alebo aplikácie v smartfóne. Vďaka špeciálnym kolieskam, ktoré je možné k tomuto televízoru dokúpiť, ho môžete jednoducho presúvať z miesta na miesto.

Akcia sa týka aj jediného outdoorového televízora na svete The Terrace, ktorý je odolný voči vlhkosti (IP55), prachu, slnečnému žiareniu, mrazu i vysokým teplotám. Je to skrátka televízor, ktorý si môžete bez obáv umiestniť na vašu terasu a vydrží tam po celý rok. Antireflexná obrazovka a vysoký jas umožnia sledovať video obsah aj za vonkajšieho svetla. A ak dávate prednosť pokojnému sledovaniu filmov a ďalšieho obsahu doma a zároveň máte radi čo najväčšie obrazovky, môžete si vytvoriť domáce kino vďaka novým lifestylovým projektorom The Premiere s krátkou projekčnou vzdialenosťou a vykreslením obrazu s uhlopriečkou až 130″.

Všetky spomínané lifestylové televízory využívajú technológiu QLED, majú rozlíšenie 4K a sú vybavené operačným systémom Tizen s radom inteligentných funkcií a možnosťami prepojenia so smartfónom. Samsung do tejto akcie tiež zaradil obľúbené lifestylové Soundbary HW-S60A/EN, HW-S61A/EN a HW-S50A/EN, ktorými je možné doplniť lifestylové televízory alebo ich využívať samostatne a dizajnovo tak doplniť byt či izbu. K týmto soudbarom je možné výhodne získať aj prídavný bezdrôtový subwoofer SWA-W500.

foto: SAMSUNG

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu