Prečo sa oplatí investovať do produktov FOREO?

0
937

Spočítali sme to za vás!

Čo majú spoločné matematika a starostlivosti o pleť? Je dokázané, že skutočne veľa. Obzvlášť, ak chceme byť vedomými spotrebiteľmi, ktorým ide skôr o kvalitu, než o kvantitu. Vieme, že to nie je práve ľahká úloha, a to najmä v dnešnej dobe, kedy na nás zľavy kričia zo všetkých strán. Pred pridaním ďalšieho produktu do nákupného košíka je preto dôležité vedieť, či atraktívna cena zodpovedá danej kvalite. Vo FOREO sme túto domácu úlohu urobili za vás a prepočítali sme, koľko skutočne ušetríte investovaním do drahších pleťových prístrojov.

Nakupujte rozumne

Jednorazová suma vo výške niekoľko stoviek eur sa na prvý pohľad môže javiť ako príliš vysoký výdavok. Avšak z dlhodobého horizontu ide o investíciu, ktorou nezaťažujete životné prostredie zbytočným odpadom produkovaným nekvalitnými poruchovými prístrojmi a ani batériami, ktoré sú pre prírodu škodlivé. Pri nákupoch sa snažte vyvarovať unáhleným rozhodnutiam a vyberajte si produkty vedome.

Investície do krásy

Čo keď porovnáme účinky pleťového prístroja, napríklad UFO 2, s návštevou kozmetického salónu? Benefity budú ešte väčšie! Jednorázové ošetrenie v salóne zahŕňajúce masáž tváre a pleťovú masku stojí približne 25 €. Podobný efekt však dosiahnete aj doma, stačí vám k tomu sonický prístroj UFO 2, za ktorý zaplatíte od 279 €, čo vychádza na približne 12 návštev vašej kozmetičky. UFO 2 vám ale vydrží omnoho dlhšie a navyše vašej pleti poskytuje ďalšie výhody – vďaka správnej kombinácii teploty a intenzity pulzovania napomáha lepšiemu vstrebávaniu účinných látok z masky, krému alebo séra, otvára póry a uvoľňuje tvárové svaly. Vďaka zabudovanej funkcii kryoterapie znižuje opuchy a spevňuje pokožku, zatiaľ čo LED svetlo pôsobí proti vráskam, akné, začervenaniu a rozjasňuje pleť.

Čísla neklamú

Ak by ste sa chceli nechať rozmaznávať kozmetičkou dvakrát do mesiaca, za niečo vyše pol roka by ste vyčerpali rozpočet, ktorý by zaplatil jeden prístroj UFO 2. Ten pri správnej údržbe môžete používať pokojne aj ďalších 10 rokov! Nehovoriac o pridružených výdavkoch, ako je cestovné a ostatné služby, napríklad LED svetlo či kryoterapia. Ak by ste v rámci domáceho ošetrenia radi použili masku z dielne FOREO, tá najdrahšia vás vyjde na necelé 4 €. A to je 6 ošetrení v kozmetickom salóne! Nehovoriac o tom, že nemusíte nikam cestovať, čím šetríte aj svoj čas.

Tak už žiadne výhovorky, prečo pri nákupe kozmetických produktov nepremýšľať dopredu. Výberom inteligentného sonického prístroja UFO 2 od švédskej beauty-tech značky FOREO si môžete byť istí, že:

  • v dlhodobom horizonte ušetríte
  • investujete do kvalitného produktu, ktorý prináša okamžite viditeľné výsledky
  • získate produkt najvyššej kvality a to nielen spracovaním, ale aj čo sa týka použitých materiálov – produkt sa po niekoľkých použitiach nerozbije a bude vám slúžiť mnoho rokov
  • podporujete európsku značku a nepodieľate sa na podpore obchodu s falzifikátmi

Psssst – pre náš výpočet sme použili najdrahšie dostupné masky a plnú cenu zariadenia UFO 2. Počas roka však môžete oboje zakúpiť so značnou zľavou, takže budú vaše úspory ešte väčšie :-). Sledujte nás na sociálnych sieťach, nech vám neunikne žiadna naša novinka!

ZDROJ: www.foreo.com

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu