Ľadová krása stelesnená v klenotoch

The Edge of Frost – krása, ktorá je večná.

Zem a ľad sú prírodnými archívmi, ktoré postupom času odhaľujú svoje svedectvá a zároveň odkrývajú aj krásu všetkých svojich pokladov. Diamant, najtvrdší známy prírodný minerál je jedným z nich. Renomované klenotníctvo ALO diamonds predstavuje jedinečnú kolekciu jeseň / zima 2017 inšpirovanú ľadovou krásou modrého diamantu.

Po tom, čo ALO diamonds v minulom roku vyrobilo a predstavilo ako prvé česko-slovenské klenotníctvo prsteň so vzácnym prírodným ružovým diamantom, prichádza s ďalším výnimočným klenotom. Prsteň  ALO Cinderella Splendor z ružového 18kt zlata s centrálnym prírodným modrým diamantom s váhou 1,01 ct je obklopený 20 ružovými a 178 bielymi menšími diamantmi. Jeho celková hodnota je 163 592 eur. Zaujímavosťou je, že z tohto klenotu je možné vyrobiť aj samostatný prívesok. Veľmi vzácne sú aj ružové diamanty, ktoré nie je jednoduché získať. ALO diamonds tentokrát v kolekcii predstavuje prsteň ALO Cinderella Kiss s centrálnym prírodným ružovým diamantom s váhou 3,27 ct, ktorý dopĺňa 27 ružových a 180 čírych diamantov v neuveriteľnej hodnote 553 696 eur.

Luxusná jesenná hravosť

Dizajnéri pri vytváraní kolekcie mysleli aj na hravé jesenné farby, ktoré vytvárajú jedinečný kontrast k ľadovým tónom. Ozdobte sa fashion náramkami doplnenými o skvostné náušnice z drahokamov. Vyberte si ich podľa energie, ktorú v sebe ukrývajú. Ametyst, chalcedon, mesačný kameň, akvamarín, turmalín, zafír či ruženín vyniknú v hladkom kabošónovom výbruse, ktorý podčiarkne ich farebnosť. Nezabudnite ani na luxusné prstene, ktoré dodajú jednoduchým outfitom ten pravý šmrnc.

Tajomstvo oceánu

Na dne morí ale aj v kolekcii ALO diamonds jeseň / zima 2017 môžete okrem šperkov s modrými, ružovými či zelenými diamantmi a farebnými drahokamami nájsť perly. Očarili Kleopatru a po nej aj mnoho ďalších slávnych žien a rozhodne budú svedčať aj vám.

Očarujúce tanzanity a trendy acháty

Napriek svojej pomerne krátkej histórii patrí tanzanit k najobľúbenejším a najhodnotnejším drahokamom súčasnosti. V kolekcii The Edge of Frost vás očarí nádherný set šperkov v tvare srdca.

Nenechajte si ujsť ani trendy achátové náramky v kombinácii s ružovým či bielym zlatom. Ich dizajn v sebe spája rebelskosť, luxus, tajomnosť aj istú dávku romantiky. Sú ako nočná obloha rozžiarená hviezdami. Šperky z achátu majú nepravidelný tvar a sú obľúbené aj pre jedinečné vlastnosti. Harmonizujú jin/jang energiu, dodávajú odvahu, upokojujú a čistia auru.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu