LEGENDA TIMMY TRUMPET PO PRVÝKRÁT V BRATISLAVE

0
3375

Timmy je víťazom prestížnych ocenení, jeho predaje presahujú hranicu multi-platiny a v najznámejšej ankete DJ Mag Top 100 je zaradený v TOP50.

Privítajte tohto výnimočného DJa na pódiu v bratislavskej Incheba Expo aréne 18. apríla. Tour s názvom World is Mine odohrá jeden z najvýnimočnejších živých vystupujcich, showman a legenda v jednom, Timmy Trumpet.
Jeho debutový hit ‚Freaks‘ má do dnešných dní vyše 100 miliónov prehratí na Spotify, ovládal rebríčky v desiatich krajinách a stal sa najpredávanejším songom v histórii Ministry of sound Australia. Po pár rokoch môžme uznať, že to bol iba začiatok Timmyho slávy vo svete EDM. Spolupracoval s menami ako KSHMR a Carnage na singly ‚Toca‘, s MAKJ vydali hit ‚Party Till We Die‘, s Hardwell-om, Vini Vici, Blasterjaxx a mnoho ďalšími.

Jeho hity podporujú priam legendárne mená od Armina Van Buurena až po Steveho Aokiho a zaznievajú na najväčších pódiách najväčších festivalov. Samotná DJ je doma v elektronickej hudbe, ale rád kombinuje aj prvky jazzu do svojich skladieb. Nenechajte si preto ujsť jednu z najočakávanejších koncertov roka v Bratislave. Lístky sú dostupné TU.

zdroj@ OneTicket

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu