LETO EŠTE NEKONČÍ – AJ VY MÔŽETE BYŤ ŠIK V PLAVKÁCH BEZ OHĽADU NA VAŠU POSTAVU

0
2994

Zabudnite tento rok na svoje strachy a obavy pri vode a na pláži. Šik v plavkách môže byť každá žena, stačí si len zvoliť ten správy typ a strih plaviek, ktorý zvýrazní prednosti a skryje prípadné nedostatky. Ako na to, poradí štylistka.

Milé dámy, v prvom rade si uvedomte, že nikto z nás nie je dokonalý. A v tom druhom, že pri kúpe plaviek by ste mali myslieť na kvalitu. Pretože kvalitný materiál, ktorý prežije dlhšie než jednu sezónu, a precízny strih sú kľúčom k úspechu.

Malé prsia vyniknú v mnohých strihoch

Ak sa trápite nad tým, že vás príroda veľmi neobdarila, nemusíte byť smutné. Čo nie je v objeme, hravo dobehnete pestrými farbami a rôznymi strihmi podprseniek. Radšej sa však vyhnite tomu, aby bol váš horný diel jednofarebný a spodná časť naopak žiarila farbami. Opticky by ste zvýraznila zadoček a prsia by pôsobili ešte drobnejšie, ako v skutočnosti sú.

.

Dvojdielne plavky aj pre ženy krv a mlieko

Už dávno neplatí, že obdarenejšie ženy by mali nosiť len jednodielne plavky. Ak si nájdete značku, ktorá sa špecializuje na ženy krv a mlieko, vyhrali ste. Práve preto sú plavky Triolamedzi nimi také obľúbené. Ich výrobca myslí na ženské prednosti od veľkosti A až po K a s obvodmi od 70 do 105.

Pri väčších prsiach je dôležitý správny strih podprsenky – horný diel plaviek rozloží váhu pŕs obdarených dám medzi hrudník a ramená, vďaka čomu všetko krásne drží na svojom mieste aj vtedy, keď sa prudko vynoríte z vody. Štylistka značky Triola Žaneta Ilutanová odporúča ženám krv a mlieko špeciálnu podprsenku, ktorá má tenko vystužené košíčky zošité T-švom. „Takéto košíčky upevnia prsia v ideálnej výške a sformujú zvodný dekolt, aj keď vás trápia ťažšie prsia či ich asymetria,“ upresňuje. Navyše ich ramienka sú dostatočne široké a výškovo nastaviteľné, takže sa nezarezávajú do pliec.

Skryť bruško nie je problém

Ani skryť väčšie bruško nemusí byť problém, stačí len siahnuť po spodnom diele s ľubovoľne nastaviteľným pásom. Bezpečne ukryje nielen bruško, ale aj strie a prípadné jazvy. Báť sa nemusíte ani farieb – veľmi dobre vyzerajú tmavé plavky s farebným pásom alebo farebné nohavičky s tmavým pásom. V posledných rokoch sú stále obľúbenejšie aj tankini, ktoré tiež schovajú to, čo treba.

Vsaďte na vlastný štýl

Geometrické vzory, hravé farby, kvietky, jedna farba, vyššie či nižšie nohavičky – je len na vás, v čom sa budete cítiť dobre. V e-shope Trioly si dvojdielne plavky vyberie každá žena – či už krv a mlieko alebo aj útlejšia. Navyše si môžete vrchný a spodný diel plaviek skombinovať presne podľa vašich predstáv a proporcií, takže si na pláži nemusíte dávať pozor na nepekné zárezy a vo vode na nepríjemné trapasy. Neosmelíte sa do dvojdielnych? Vyberte si kvalitné jednodielne plavky pre moletky.  Triola má jednoducho rada všetky ženy, ktoré si chcú život užívať so všetkým, čo ponúka. Nebojte sa experimentovať a kombinovať, vlastný štýl, v ktorom sa budete cítiť dobre, je pre vás ten najlepší!

foto: Triola

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu