Libre by Yves Saint Laurent: Nechajte sa očariť vôňou slobody

0
1770

Ikonická značka Yves Saint Laurent svetu predstavuje novú dámsku vôňu, Libre. Navrhnutá bola majstrami parfumérmi, Anne Flipo a Carlosom Benaim. Cieľom tohto kreatívneho spojenia bolo vymazať hranice medzi mužským a ženským svetom.

Libre je určená pre ženu, ktorá sa nebojí provokovať a nasledovať svoj cieľ až dokonca. Žije na hrane. Posúva hranice. Experimentuje. Taká je Libre Woman, ako nám ju predstavuje značka Yves Saint Laurent. Tvárou kampane je talentovaná speváčka a popová hviezda, Dua Lipa. Nikto by nedokázal niesť svieži odkaz Libre presvedčivejšie než Dua Lipa, mladá umelkyňa, označovaná magazínom Time za influencerku súčasnej generácie.

„Dua Lipa je inšpiratívna žena, ktorá napĺňa hodnoty odvahy i sily, ktorá vie nielen snívať, ale aj konať,“ podotkol režisér kampane. „Mladá a rebelská, s nekompromisne vlastnou osobnosťou a ochotou otvorene konfrontovať názory ostatných. Práve taká ambasádorka vyžaruje perfektne vyvážený mix slobodnej zmyselnosti a vnútornej sily zosobňujúci nekompromisnú ženu YSL, ktorá si určuje svoje vlastné pravidlá.“

Na slovenský trh sa vôňa dostane už tento september a kúpiť si ju budete môcť hneď v troch veľkostiach, 30ml, 50ml a 90ml.

Zdroj: Lorpress

Foto: Lorpress

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu