Logitech predstavuje káblové slúchadlá navrhnuté pre potreby žiakov na podporu lepšieho sústredenia sa pri učení

0
435
slúchadlá logitech

Spoločnosť Logitech (SIX: LOGN) (NASDAQ: LOGI) predstavuje káblové slúchadlá Logitech Zone Learn, ktoré vyhovujú predovšetkým potrebám žiakov základných škôl. Ponúkajú pohodlné nastavenie veľkosti pre väčšie i menšie deti, majú odolnú konštrukciu a vymeniteľné polstrovanie i káble. Slúchadlá sú navrhnuté na podporu intenzívnejšieho sústredenia sa a dlhodobé nosenie.

Logitech pri vytvorení slúchadiel Zone Learn úzko spolupracoval s pedagógmi a študentmi. Od konceptu až po finálny prototyp sa na vytváraní produktu určeného na vzdelávanie zúčastnil zmiešaný tím. Výsledkom sú slúchadlá, ktoré sú navrhnuté a testované tak, aby podporovali učenie a s certifikáciou Works With Chromebook (WWCB). Cielene sa dokážu prispôsobiť forme učenia tak, aby bolo pre žiakov všetko potrebné prístupnejšie, zmysluplnejšie a účinnejšie.

„Navrhli sme Zone Learn so zameraním na skvelý zvuk a zároveň jeho izoláciu, aby boli vhodné pre vzdelávanie, takže sa študenti všetkých úrovní môžu koncentrovať na výučbu bez akéhokoľvek rušenia,“ povedala Michele Hermann, generálna riaditeľka a manažérka pre vzdelávanie v spoločnosti Logitech. „V spoločnosti Logitech máme za sebou desaťročia audio histórie a dokázali sme preniesť naše odborné znalosti a skúsenosti v oblasti audio zariadení do súpravy zameranej na žiakov základných škôl.“

slúchadlá logitech

Podľa prieskumu medzi viac ako 1000 pedagógmi, ktorý vykonala spoločnosť Logitech a Education Week, 74 % respondentov uviedlo, že úroveň fyzického pohodlia študentov pri používaní vzdelávacích technológií má vplyv na ich zapojenie a koncentráciu. So Zone Learn sa môžu študenti ponoriť do obsahu so skvelými audiovizuálnymi zážitkami. Každé slúchadlá Zone Learn sa vyznačujú ľahkým pohodlným náhlavným oblúkom s mäkkou komfortnou vrstvou s rovnomerným rozložením hmotnosti, určenou pre deti. Okrem toho môžu študenti použiť nastaviteľné posuvné ramená pre dokonalé priľnutie, aby slúchadlá zostali na hlave v optimálnej polohe.

Zone Learn boli vytvorené pre prijímanie kvalitného zvuku, žiaci tak môžu jasne počuť a ​​zároveň byť vypočutí. Skôr než na hudbu sú zvukové ovládače vyladené pre čistý hlas a sú optimalizované pre digitálne učenie, ktoré zahŕňa predovšetkým rozprávanie. Sú ideálne pre študentov, ktorí sa učia jazyky pomocou aplikácií ESL a ELL. K dispozícii majú dva spôsoby počúvania, cez ucho pre lepšiu izoláciu vonkajšieho hluku a na ucho pre vyváženú izoláciu. Pevný skladací mikrofón náhlavnej súpravy je otočný o 120 stupňov pre bezproblémové nastavenie.

Zone Learn sú mimoriadne odolné a boli dôkladne testované sériou pádov, aby splnili štandard 810G (4 stopy). Funkcie plug-and-play zahŕňajú varianty s 3,5 mm konektormi AUX, USB-A a USB-C, takže fungujú na väčšine zariadení, operačných systémov a konferenčných platforiem.

Pedagógovia môžu náhlavnú súpravu ľahko opraviť pomocou voliteľného vymeniteľného polstrovania a káblov. Kombinácia rôznych variácií s náušníkmi i bez nich a  výmena vstupov cez 3,5 mm, USB-A a USB-C káble prinášajú maximálnu flexibilitu, dlhšiu životnosť, menej odpadu a väčšie úspory dodatočných nákladov.

Zone Learn budú k dispozícii na objednanie od predajcov po celom svete už túto jar za odporúčanú maloobchodnú cenu 31,90 EUR. Verzia pre individuálny nákup s náušníkmi i káblami Aux a USB-C, ktoré budú súčasťou balenia, bude k dispozícii začiatkom leta za maloobchodnú cenu 35,90 EUR.

Produkty spoločnosti Logitech sú navrhované tak, aby poskytovali skvelé užívateľské skúsenosti a minimalizovali dopad na životné prostredie. Zone Learn boli navrhnuté s ohľadom na budúcnosť. V súlade s predpismi o produktoch je Zone Learn 100 % bez PVC, VOC a farbív. Navyše 22 % plastových dielov náhlavnej súpravy je vyrobených z recyklovaného plastu (PCR). Všetky produkty Logitech sú certifikované ako uhlíkovo neutrálne a využívajú obnoviteľné zdroje energie. Uhlíková stopa tohto produktu bola znížená na nulu vďaka podpore lesníctva, obnoviteľných zdrojov a komunít ovplyvnených klímou, ktoré znižujú uhlík.

slúchadlá logitech

Pripravil: Branislav Zajaček

Foto: www.logitech.com

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu