Luxus pre pokročilých. Vyskúšajte sex v mrazoch

Aj v zime si musíte otužovať zdravie. A čo tak s partnerom a ešte k tomu sexom? Ak sa nebojíte skúšať odvážne veci, vyskúšajte sex aj v mínusových teplotách. Popustite uzdu fantázii, nájdite vhodné miesto a môže to byť skutočne zábava.

Pri realizácii sexu v zime je dovolený doping. Kvôli lepšej atmosfére si doprajte pohárik niečoho dobrého, zájdite spolu najskôr na horúci punč. Potom sa už fantázii medze nekladú. Na rozdiel od ostatných ročných období sú v zime, a najmä pri mínusových teplotách, niektoré činnosti jednoducho oveľa ťažšie. Erekcia je často nedosiahnuteľnou métou, mrazivý vzduch zvyšuje trenie. Trik spočíva v tom, aby ste mali na sebe veľa kusov oblečenia a dokázali sa navzájom poriadne rozpáliť.

Dobré miesto je základ

Ak máte v sebe kreatívneho ducha, pri vymýšľaní miesta ho využite naplno. Ak radi bežkujete, nie je nič jednoduchšie, ako vybrať sa krížom cez les, zahriať sa a rozdať si to medzi stromami. Ak nie sú zimné športy vašou parketou, môžete vyskúšať napríklad sex v exteriérovej výrivke alebo po vyjdení zo sauny v rámci otužovania. Možno sa vám zapáči aj obyčajné stavanie snehuliaka. Hlavne ak popri tom vypijete prevarené víno s klinčekmi a škoricou, ktoré sú afrodiziakum.

Myslite na bezpečnosť

Keď sa už navzájom rozpálite, zima vám určite nebude, ale vonku stavte radšej na rýchlovku. Dávajte si však pozor na možné omrzliny. Keď sa náhodou vyberiete do lesa, myslite nato, aby ste nezablúdili a niekde nezamrzli. Oblečte sa tak teplo, ako je to len možné a ak sa chcete vyzliecť, tak len na veľmi krátky čas. Pamätajte si: radšej dokončiť začatý sex vnútri, ako skončiť podchladený v nemocnici.

Doprajte si zmenu

Ak nepatríte medzi ľudí, ktorí sa nenechajú nakecať na akékoľvek dobrodružstvo, vyskúšajte aspoň sex v aute. Von môže byť mínus 15, ale v aute príjemných 25 stupňov. Vtedy to môže byť celkom vzrušujúce okorenenie vzťahu.

Ali

Foto: weheartit.com

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu