PRIRODZENE KRÁSNE MIHALNICE

0
3302

Technika predĺženia mihalníc si prešla už niekoľkými inováciami. V dnešnej dobe sa už aplikujú tak, aby nepoškodili vaše vlastné mihalnice. Prirodzený look už nie je nedosiahnuteľným cieľom. Ak sa dáte do rúk tých správnych ľudí, vyčaria vám krásny pohľad. Predĺžené mihalnice ocenia hlavne ženy, ktorým sa počas letných dní nechce každý deň nanášať špirála na oči.

3D riasy boli začiatkom v predlžovaní  a zahusťovaní mihalníc. Názov 3D je zaužívaný väčšinou iba v Európe. Každá lash-stylistka vie, že táto technika sa nazýva vo svete 1D. Trendom sú ale nepochybne objemové mihalnice. Pri tejto technike si lash-stylistka vie urobiť objem aký chce. Od prirodzeného vzhľadu po extra hustý. Pri 3D mihalniciach to možné nie je. Neprehliadnuteľný pohľad vám vyčaruje tzv. ,,Doll Eye“. Pri ňom sa lepia dĺžky na striedačku. Do vonkajšej a vnútornej strany oka sa lepia krátke dĺžky, a dlhšie riasy sa lepia do stredu oka. Veľmi vhodné pre ženy s tvarom oka mandle.

Záruka krásnych a trvácnych mihalníc je práve v aplikácii. Správne zvolená dĺžka, hrúbka, hustota a zatočenie. To je kľúčom správnej aplikácie bez poškodenia prirodzenej mihalnice a aj dobré školenie. Vďaka kvalitnému školeniu sa lash-stylistka naučí, ako dôkladne oddeľovať mihalnicu jednu od druhej pri aplikácii. Rozdiel v samotnej technike aplikovania je veľký. Pri klasických 1D mihalniciach (tu zaužívaný názov 3D) salepí jednumelá riasa na jednu prírodnú riasu. Materiál je hrubší ako pri objemovej technike. Pri objemovej technike sa pracuje s hrúbkami od 0.10 nižšie. Pomocou viacerých mihalníc sa vytvára takzvaný „vejár“, ktorý sa skladá od 2 do 6 a viac mihalníc podľa toho aký efekt chceme docieliť. V objemovej technike platí pravidlo čím tenší materiál tým hustejší je efekt a menej zaťažená prírodná mihalnica. Oči sú veľmi dôležité a treba s nimi pracovať veľmi citlivo. Preto je dôležité nájsť si odborníčku, ktorá vám nie len dobre poradí, ale bude šetriť aj vaše oči.

fotky@ lash-stylistka Karolína Sedlárová, Instagram@karolincosmetic

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu