Malá zmena pri pokladniach Terno a KRAJ poteší zákazníkov, ktorí chcú žiť zdravšie

0
1058

V predajniach potravín Terno a KRAJ rozširujú sortiment vitamínov a minerálov. Ich bohatšiu ponuku nájdu zákazníci v blízkosti pokladničnej zóny.  K dispozícii majú i doplnky stravy, sirupy či iné zdraviu prospešné produkty.

V rámci sortimentu sú zákazníkom dostupné rôzne druhy vitamínov, magnézium, železo, selén, guarana, šumivé nápoje, multivitamíny pre deti vo forme cukríkov a mnoho ďalších. Zastúpenie majú aj slovenské výrobky, ako napríklad kalciové sirupy pre deti s príchuťou vanilky a čokolády od spoločnosti VULM. Zmenu je vidieť v predajniach Terno a KRAJ už od druhej polovice mája. Zákazníci si tak počas čakania pri pokladni môžu nákup doplniť o vitamíny a ušetriť tak cestu do lekárne.

  „Našimi aktivitami, ako aj sortimentom, sa snažíme podporovať zdravý životný štýl. Týmto krokom chceme upozorniť na dôležitosť prevencie ochrany ľudského zdravia a budovania imunity, ktorá v dnešnej dobe patrí medzi kľúčové témy v oblasti zdravia,“ uviedol marketingový manažér TERNO real estate Marek Koštrna.

Oba reťazce týmto krokom podporili ich základné hodnoty a filozofiu s orientáciou na zákazníka. V predajniach Terno a KRAJ si tak ľudia doplnia okrem potravín chýbajúcich v domácnosti aj obľúbené vitamíny a minerály. 

foto: Terno

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu