Zážitok z platieb priamo pri stole: Aplikácia Qerko prináša bezstarostný komfort

0
438
aplikácia qerko

Chcete zažiť komfort elektronického objednávania si a platieb priamo pri stole vo vašej obľúbenej prevádzke? S aplikáciou Qerko vám to pôjde jedna radosť. Vstúpte jednoduchým stiahnutím do sveta digitálneho stravovania a plaťte rýchlo, pohodlne a bezpečne.

Kto vyskúšal revolučnú aplikáciu Qerko, ten si ju okamžite zamiloval. Jednoducho priložíte telefón s možnosťou NFC komunikácie alebo si QR kód nascanujete  a následne si ju stiahnete do svojho smartfónu. Šetrenie vášho času sa tak môže začať. Cez QR kód umiestnený na stole v reštaurácii si môžete objednať obľúbené jedlo z jedálneho lístka, ktorý uvidíte priamo v aplikácii. Výhodou pre viacčlennú partiu je, že v aplikácii si môže každý jednoducho vybrať svoje položky a pohodlne za ne zaplatiť. Používanie Qerka šetrí čas aj obsluhe, ktorá sa tak môže venovať samotnému servisu. Najväčšou úľavou pre hostí je však práve rýchle a jednoduché zaplatenie, vďaka ktorému už viac nebudú musieť vystávať pri pokladni a vyzerať obsluhu v podniku.

Zamýšľate sa nad tým, či je platenie cez Qerko bezpečné?

Obavy môžete hodiť za hlavu. Qerko je bezpečná fintech aplikácia licencovaná Českou národnou bankou. „Qerko pôsobí na slovenskom trhu od roku 2022 a dnes sa rozširuje do ďalších krajín Európskej únie. Pri používaní QR kódu si ho ľudia môžu hneď spojiť s Qerkom vďaka veľkému zelenému písmenu „Q“ v jeho strede. Qerko je aplikácia, nie webová stránka. Ak by vás pri platbe cez aplikáciu Qerko chcel niekto okradnúť, je to priam nemožné. V aplikácií Qerko jasne vidíte účet s položkami, a teda viete, za čo platíte. Naopak podvodný e-mail alebo SMS správa vás môže presmerovať na webovú stránku, ktorá pripomína legitímny web, a práve na ňom môže dôjsť k podvodu,“ objasňuje Viktor Tecl, country manager Qerka na Slovensku. Platenie Qerkom je jednoduché, rýchle a hlavne dobre zabezpečené. Obavy zo zneužitia platobnej karty sú teda naozaj neopodstatnené.

aplikácia qerko

Qerko kód v novom vizuáli

Zakladatelia inovatívnej gastro aplikácie pracovali dlhé mesiace na vývoji dokonalého Qerko kódu, ktorý bude funkčný a zároveň vizuálne dobre pôsobiaci na stole vo vašich obľúbených reštauráciách. Nový Qerko kód vyniká svojím 2 x silnejším NFC čipom, ktorý sa po priložení mobilom načíta rýchlejšie, a to aj z väčšej vzdialenosti. Ľahkému načítaniu pomáha aj matná antireflexná vrstva spolu s odolným plexisklom, vďaka ktorému Qerko kód odolá nástrahám každodennému ruchu v gastro zariadeniach či nepriaznivému počasiu. Na doplnkovej samolepke v novom Qerko kóde nájdete jasné informácie o tom, čo Qerko je a na čo slúži. Nový dizajn je štýlový a moderný, čo ocenia zákazníci gastro prevádzok rovnako ako ich majitelia.

Ak ste si Qerko ešte neskúsili, môžete tak urobiť napríklad v prevádzkach Kolkovňa Eurovea, Kolkovňa River Park či v coworking priestore The Spot v Bratislave. K spokojným prevádzkam sa zaradil aj gigant Burger King na Laurinskej ulici v Bratislave, v ktorom sa dokonca môžete ponúknuť aj špeciálnym Qerko menu. Kto vyskúšal Qerko, ten vie, ako chutí pravá revolúcia v gastro sektore.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu