Malý zákrok, veľká zmena – odborníčka na krásu dodáva ľuďom sebavedomie

0
3452

Starostlivosť o zovňajšok nie je len moderným výdobytkom. Celé stáročia sa ľudia skrášľujú a maskujú svoje nedostatky, aby docielili vzhľad, ktorý považujú za ideálny.
V dnešnej dobe je však výhodou, že existuje estetická medicína, ktorá v tomto smere ponúka množstvo efektívnych postupov. Odborníčkou v tejto oblasti je Dr. Alexandra Rozborilová, majiteľka súkromnej kliniky plastickej chirurgie, estetickej a laserovej medicíny Esthetic.
Moderná medicínaUznávaná lekárka posunula na Slovensku starostlivosť o svoj zovňajšok o poznanie vyššie. Vytvára okolo seba vysoko profesionálny tím, ktorý sa neustále vzdeláva. Jej klinika je miestom, kde sa školia lekári estetickej medicíny z celého Slovenska, poskytuje zákazníkom nielen množstvo moderných zákrokov, ale tiež moderné vybavenie a príjemne strávený čas v tichom prostredí.
Výsledkom je, že človek odchádza upravenejší, ale hlavne spokojnejší sám so sebou. Ako hovorí sama doktorka: „Naši klienti dostávajú na svoj vzhľad pozitívnu spätnú väzbu od priateľov, spolupracovníkov alebo rodiny. A zrazu sa cítia lepšie, viac sa usmievajú a svet sa začne usmievať na nich. Existuje niečo krajšie ako niekomu vyčariť úsmev na tvári a podvihnúť sebavedomie?“


Prirodzený vzhľadProfesionálka vo svojom odbore nie je zástankyňou neprirodzeného vzhľadu, preto i na klinike pristupujú k úpravám tela s rešpektom. Mezoterapia je zákrok, ktorý osobne odporúča aj Alexandra Rozborilová (Patrí medzi menšie zákroky, ktoré dokážu veľké veci). Pod kožu sa aplikuje zmes vitamínov, prípadne aj s kyselinou hyalurónovou a dochádza k okamžitému rozjasneniu pleti. Pokožka je hydratovaná, prekrvená, pružnejšia a sú tiež minimalizované vrásky.
Pokiaľ sa človek túži zbaviť vrások úplne, v tom prípade je vhodnejšie na odstránenie vrások botulotoxín. Dočasne paralyzuje hyperaktívne svaly spôsobujúce „krčenie“ kože, a tým sa vrásky zjemňujú, prípade na danom mieste vymiznú. Tzv. botox sa využíva aj proti nadmernému poteniu na tvári, na dlaniach alebo na stupajach, no je známejší skôr pre svoj vyhladzovací efekt.
„Prirodzenosť je u nás na prvom mieste,“ podčiarkuje lekárka, ktorá odporúča absolvovať podobné zákroky len na renomovanej klinike, ktorá používa kvalitný materiál a dôsledne dbá na odbornosť svojho personálu. „Mnohé fotografie svetových celebrít sú dôkazom, že sa to dá prehnať, pretože túžba po dokonalosti často prekričí zdravý rozum. Pokiaľ sa však zveríte do správnych rúk, získate nielen vykonanie žiadaného zákroku, ale aj poradenstvo. Na klinike Esthetic je takýto prístup samozrejmosťou.“

foto: Esthetic

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu