Máte doma SodaStream? Bezpečné sú iba originálne bombičky, privezú vám ich až domov

0
1016

Originálne bombičky SodaStream zaručujú bezpečnosť celého systému. Rozoznáte ich jednoducho, kúpite takmer všade a od septembra vám ich dokonca dovezú až domov. 

Vyznávači sýtenej vody dobre vedia, že vláčiť fľaše so sódou z obchodu sa nevypláca. Oveľa ekonomickejším a aj ekologickejším riešením je systém SodaStream. Na začiatku stačí jedna investícia do prístroja, ktorý sa vám bude najlepšie hodiť do domácnosti či kancelárie, a potom už len vymieňate bombičky. Ako často, to záleží na vašej spotrebe. Z jednej bombičky dokážete spraviť 60 – 80 litrov sódy, podľa toho, akú intenzitu sýtenia si volíte. 

Perlivá voda lacnejšia, než z obchodu

Ako môžete mať sódu lacnejšiu, než z obchodu? Je to veľmi jednoduchá matematika. Výmena prázdnej bombičky SodaStream stojí 7,49 €. Pri strednej intenzite sýtenia z nej vyrobíte 70 l perlivej vody. Jeden liter vás tak vyjde na 11 centov. Bez vláčenia ťažkých fliaš, bez nutnosti ich separovania a likvidovania. Jednoducho čistá práca. 

Žiadajte len originál

SodaStream si za kvalitou svojich výrobkov stojí už od roku 1903. Ľudia sú ale vynaliezaví a tak používajú aj iné, zdanlivo výhodnejšie riešenia. Tých pár ušetrených eur vás však môže vyjsť draho, pretože neoriginálne bombičky nie sú výrobcom testované na použitie v prístrojoch SodaStream a môže dôjsť k ich zlyhaniu. V prípade použitia akejkoľvek inej než originálnej a originálne naplnenej Sodastream bombičky v prístrojoch na výrobu perlivej vody značky Sodastream nemá spoločnosť Sodastream žiadnu zodpovednosť za ujmu na zdraví alebo škode majetku spôsobené použitím neoriginálnych bombičiek. Originálne plnené bombičky sú skontrolované, vyčistené, naplnené zdravotne nezávadným potravinárskym CO2 a zapečatené modrou alebo zelenou fóliou s logom SodaStream. 

Výmenné miesta na každom kroku, aj dovoz priamo domov

Vymeniť si bombičku SodaStream je maximálne jednoduché, pretože výmenných miest je vyše 600. Nájdete ich v autorizovaných predajniach, super- a hypermarketoch, dokonca aj vo vybraných prevádzkach kopírovacích služieb. Od septembra sú bombičky ešte dostupnejšie. Až domov vám ich privezie distribútor potravín Lunys, čím môžete spojiť príjemné s užitočným a zároveň si nechať doviezť aj ovocie, zeleninu a ďalšie potraviny. Všetky potrebné informácie nájdete na www.sodastream.sk.

foto: SodaStream

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu