Darček šitý na mieru alebo láske na stope. Ako na to?

0
2322
Priprav tatinovi nezabudnuteľný odkaz vo fľaši

Priprav tatinovi nezabudnuteľný odkaz vo fľaši.

Výber a obstaranie darčeka pre svojho blízkeho je náročná úloha. Človeka, ktorého chceme obdarovať, musíme dobre poznať, vedieť, čo má rád, čo ho teší a čím by sme mu pripravili príjemné prekvapenie, zážitok. Možno by sme aj vedeli vymyslieť, čomu by sa potešil, ale kde sa to dá kúpiť? Pomoc môžete nájsť aj u firmy, ktorá ponúka personalizované darčeky, aby sme mohli svojich blízkych obdarovať skutočne originálne.

Spoločnosť Darceking sa snaží vyplniť miesto na trhu poskytovaním servisu okolo darovania a produktov vhodných ako darčeky. Má v ponuke desiatky praktických predmetov, napríklad drevené pohľadnice, ekologické bambusové zubné kefky, partnerskú zážitkovú hru Lovecaching, magnetické pohľadnice, rohožky s vlastnou potlačou či romantický kúpeľňový set, ktoré dokáže doplniť a zosobniť prenesením vašej fotky na pohľadnicu, doplnením mená alebo odkazu na vybraný predmet. Spoločnosť je flexibilná a tvorivá, ak sa na ňu obrátite, určite sa pokúsi zrealizovať aj vašu predstavu o jedinečnom darčeku.

Cieľom Darcekingu je ponúkať čo najviac personalizovaných darčekov. V ich internetovej ponuke na www.darceking.sk nájdete aj také produkty, ktoré na Slovensku ešte nie sú, ale vo svete patria k obvyklým darčekovým predmetom. „Neustále vymýšľame nové produkty, nové dizajny, aby sme pokryli všetky vaše potreby, všetky blížiace sa sviatky a príležitosti,“ sľubujú mladí slovenskí zakladatelia Darcekingu Rasťo a Anka a ďalej prezrádzajú: „Odkedy sme sa spoznali, snažili sme sa vymýšľať si navzájom rôzne darčeky, ktoré by niesli osobné posolstvo a najmä vyjadrovali veľkosť našich citov. Blížilo sa naše piate výročie a vo svete, ako aj na Slovensku, prepukol geocachingový ošiaľ. Keďže sme spolu veľa prežili, o miesta, kam by sa dali ukryť “kešky”, nebola núdza. Všetci vieme, že muži radi hľadajú, skúmajú a ženy zase spomínajú. A vypálilo to fantasticky, Užili sme si naozaj nádherný deň. Po tejto skúsenosti vznikol náš nápad deliť  sa o skvelé zážitky vo dvojici, aj s inými ľuďmi. Výsledkom je náš prvý unikátny produkt,  nová partnerská hra – Lovecaching.“

Povedali o nás:

“ Vynikajúci prístup, príjemná pani a veľmi ochotná. Dlho som sa nestretla s takýmto prístupom!! Veľká chvála. Ešte raz ĎAKUJEM” Veronika

Nádherné prevedenie nad naše očakávania, a rýchla doba dodania veľmi potešila.” Wodarka

Podstatou romantickej hry pre páry sú skvelé zážitky vo dvojici. Je mladšou sestrou spomínaného geocachingu. Kým v  geocachingu ide o hľadanie predmetov ukrytých pomocou GPS súradníc kdekoľvek v teréne, hra Lovecaching je určená pre oboch partnerov a ide o neopakovateľnú spomienkovú cestu, ktorej míľniky pozná len dvojica. Budú po nej kráčať pomocou kešiek, v ktorých sú ukryté tajné odkazy s indíciami, hádanky, hlavolami a samozrejme, spomienky. Spoločnosť pripraví v spolupráci s kupujúcim sériu kešiek, ktoré stačí ukryť na spoločné tajné miesta a spomienková cesta po stopách hlasu srdca môže začať. Hra môže byť vhodným darčekom na akúkoľvek romantickú príležitosť, ale osobitne poteší na výročie známosti či spoločného života páru. Darček ponúka párom, aby strávili svoj veľký deň spolu vo dvojici, užili si vzrušenie z objavovania a odmenili sa pri úspešnom nájdení.

A NEZABUDNITE:

Sleduj náš FACEBOOK a náš Instagram

Využi tento zľavový kupón s našim heslom:

foto: Darceking

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu