Na čo ženy počas sexu myslia najčastejšie?

Ženy skrátka zvládajú viac vecí naraz. Síce sa hovorí, že žiadnu poriadne, ale zvládajú. Pri sexe to však nie je bohvieaká výhra.

Celodenné starosti, problémy, veci v práci, domácnosť a potom myseľ aj v tej, respektíve väčšinou v tej najnevhodnejšej, uteká všade, len nie tam, kde by mala byť. Tobôž, keď sa majú oddávať intímnych radovánkam.

Čo teda riešia najčastejšie?

Vybrala som veci z práčky?

Bohužiaľ tieto „radosti domácnosti“ sú v podvedomí každej ženy pomerne často. Najmä, keď sme v posteli s vlastným mužom, ktorého už dobre poznáme. Samozrejme, partner, ktorý sa naozaj snaží, vás z toho môže vytrhnúť.

Mohol by sa viac snažiť

Pomalé, stále to isté dookola, chce to troška kreativity? Aj toto zamestnáva ženskú myseľ. Tu často zaberie výmena partnera. Alebo keď máte toho svojho dlho a len sa mu nechce, skúste sa posnažiť viac vy.

Asi by som mala byť viac vzrušená

Nie vždy všetko funguje na heslo. A vaše telo už vôbec nie. Keď je tam dlhodobá nespokojnosť, že nie ste vzrušená, chce to rozhovor. Pokiaľ máte pocit, že je chyba vo vás, kúpte si lubrikant.

Už to trvá nejako dlho, mohol by to dokončiť

Toto je nepríjemné, ale povedzme si rovno, v práci vás naštvali a unavili, doma ste tiež toho museli dosť urobiť a spánok potrebujete. Niekedy je skrátka deň, kedy mu len chcete urobiť radosť a sex mu dopriať. Pokiaľ to chcete skončiť z iných dôvodov, radšej sa nad tým čím skôr zamyslite.

Možno by som sa mala osprchovať

Nový muž? Prvý sex s ním? Vášeň, energia, verte, že v tej chvíli to bude posledné, čo by riešil. Pravdaže, ak nemáte nejaký zdravotný problém a do sprchy ísť musíte z iných dôvodov.

Koľký muž to už asi je…

Toto majú v hlave väčšinou ženy, ktoré nemajú stáleho partnera a niekoľko ich už za sebou mali. Nebude to horibilné číslo? Radšej si ho potom nechajte pre seba ;).

Dúfam, že neotehotniem

No, tak toto je dobré zabezpečiť si. Lebo s týmito myšlienkami v hlave si sex málokto vychutná.

Ako pri tom asi vyzerám

Ďalšia vec, ktorú muži riešia ako poslednú. Rovnako aj celulitídu alebo nejaké kilo navyše. Keď vidia, že ste vzrušená, baví vás to a páči sa vám, čo robí, naozaj ho toto nezaujíma. Ale je normálne, že každá žena chce pri sexe vyzerať dobre a sexy.

Je tu neporiadok

Pokiaľ ste uňho na návšteve a ste skutočne poriadkumilovná, všimnete si to. No keď je on u vás a nie je posadnutý čistotou, verte, že si vôbec nič nevšimol.

Chce ma len na to jedno?

Toto sú otázky, ktoré si ženy dávajú často vtedy, keď majú sex s mužom skoro. Keď ho už ale máte, zahoďte to za hlavu a užite si to.

By Diamond, Zena.iprima.cz

Foto: tumblr

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu