Na Mixit.sk si teraz môžete tubusy naplniť Dobrými skutkami, napríklad tými na pomoc lekárom

0
1201

Do tubusov Mixit.sk sa nezmestia zďaleka len cereálie. V špeciálnej sekcii „Pomáhaj s Mixit“ na www.mixit.sk môžete do svojho tubusu okrem cereálií, orieškov a sušeného ovocia prisypať aj Dobré skutky. Každý Dobrý skutok stojí 1 € a nemusíte sa báť, že by sa do vášho nabitého tubusu už nezmestil. Pre nich má totiž Mixit špeciálne bezodné tubusy, a môžete si ich tak namiešať, koľko budete chcieť. Ako prvý môžete prispieť na pomoc doktorom a sestričkám, ktorí aktuálne bojujú v prvej línii.
Im navyše pomáha Mixit aj priamo. Za každý Dobrý skutok v hodnote 1 € vyrobí a pošle Mixit zdravotníkom dve müsli tyčinky Mixitky (každú v cene práve toho 1 €) plné energie – jednu za zákazníka a druhú za seba. Mimo to do zdravotníckych zariadení poslal 2000 tyčiniek a 1000 špeciálnych müsli Müslíme na lekárov.

Ako Dobré skutky fungujú?
Ku každej objednávke si v sekcii „Pomáhaj s Mixit“ môžete vybrať organizáciu, ktorej chcete pomôcť a prispieť im prostredníctvom nadačného fondu Mixit. Jeden Dobrý skutok stojí 1 € a kúpiť si ich môžete neobmedzene. Za dar zaplatíte Mixitu pri platení objednávky a on potom celú sumu pošle vami vybranej organizácii prostredníctvom Nadačného fondu Mixit. Ako malé poďakovanie za pomoc vám v balíku s bežnou objednávkou príde nálepka „Pomáham s Mixit“.
Zatiaľ môžu zákazníci prispieť „iba“ zdravotníkom, postupne ale pribudnú ďalšie organizácie aj jednotlivci, ktorí potrebujú našu pomoc.
A prispieť môžete aj inak ako objednávkou. „Budeme strašne radi, keď budete Dobré skutky zdieľať na sociálnych sieťach a pomôžete nielen vybrať viac prostriedkov, ale aj šíriť povedomie o charitatívnych organizáciách a ďalších spôsoboch priamej pomoci,“ dodáva Martin Wallner, spoluzakladateľ Mixit.

foto: Mixit

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu