Na pamätné chvíle u vás doma

0
645
Hubert na pamätné chvíle

Najobľúbenejšie šumivé víno Hubert de Luxe je tu s nami už viac ako 50 rokov. Jeho receptúra sa dedí z generácie na generáciu a tento rok prichádza k svojim priaznivcom v limitovanej zlatej edícii. Ozdobte si ním chvíle, ktoré stoja za zapamätanie.  

Najobľúbenejší je Hubert de Luxe

Zo širokej kolekcie šumivých vín vyrábaných vo vinárstve Hubert J.E. si najviac sŕdc milovníkov bubliniek na stopke získal Hubert de Luxe. Tento „luxusný obľúbenec“ už viac, ako pol storočia píše samostatnú kapitolu a príbeh medzi šumivými vínami. Slovákov si v tom najlepšom slova zmysle podmanil svojou harmonickou chuťou. Vďačí za ňu voňavým odrodám hrozna, ako aj umeniu pivničných majstrov. Nezaspal však na vavrínoch. Tento fešák vytvorený podľa rokmi overenej receptúry stále kráča s dobou a modernizuje svoj vzhľad. 

Žiadna mágia! Poctivá práca, láska a veda.

Je otázkou, či úspech šumivého vína vyrábaného na Slovensku pripísať láske, vede alebo je potrebné za ním hľadať len a len poctivú prácu. V seredskom vinárstve Hubert J.E., kde vzniká obľúbený Hubert de Luxe spolu s ostatnými šumivými vínami, idú v súčasnosti všetky tieto cnosti ruka v ruke. Dôkazom toho, že táto harmónia bezchybne funguje, sú fakty. Hubert de Luxe je dlhodobo najobľúbenejšie a najpopulárnejšie šumivé víno na Slovensku a každoročne žne ocenenia na medzinárodných i národných súťažiach.

Hubert na pamätné chvíle

Korunovácia ikony

Hubert de Luxe je celoročnou spomienkou na čas vinobrania. Na výrobu jeho limitovanej zlatej edície sa použila tohtoročná úroda na slnku dozretého hrozna. Svieža žltá farba vyzdvihuje výrazný muškátový buket a kompozíciu zloženú z voňavých odrôd Irsai Oliver, Muškát Ottonel a Moravský muškát. Je ľahučké a prirodzene sladké vďaka kombinácii odrôd hrozna, ktoré sa používajú na jeho výrobu. Cukornatosť a arómu si zachováva kvôli výrobnej metóde, založenej na primárnej fermentácii muštu. Tým, že sa kvasenie v tankoch v istom momente zastaví sa dosiahne, že si výsledný sekt zachová vôňu kvetín a muškátového orecha a chuť, v ktorej vycibrené jazýčky rozpoznajú sušené hrozienka a hrušky. Všetko bohatstvo ukryté v tomto sekte teraz dostalo korunu. Limitovaná edícia Hubert de Luxe Gold v zlatej fľaši a so zlatou etiketou pozláti vaše vzácne momenty. 

Zlatý Hubert de Luxe vám nesmie chýbať

Vianoce aj Nový rok sa už nezadržateľne blížia a za niekoľko týždňov sa môžeme tešiť na výzvy a radosti, ktoré prinesie rok 2024. S prianím, aby bol budúci rok lepší, krajší a plný momentov, ktoré stoja za oslavu, pozvite Hubert de Luxe Gold v exkluzívnom zlatom dizajne k svojmu stolu a zdvihnite poháre na stopke spolu so svojimi milovanými. Nech sa vaše vzácne momenty a koncoročné oslavy odohrajú v spoločnosti limitovanej edície Hubert de Luxe Gold. Viac na www.najnapoje.sk alebo vo vašej obľúbenej predajni, kde si môžete  Hubert de Luxe GOLD tiež kúpiť zahalený do zlata.

Foto: Hubert J.E.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu